עזרה בבקשה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, קיימתי יחסי מין לא מוגנים תאריך 4.9 במשך אולי 3-5 דק' ולא הייתה גמירה בפנים בכלל, אני לא מוגנת...
    הייתי משתמשת במדבקות אוורה עד לפני 4 חודשים ועכשיו לאחר שהפסקתי איתם, המחזור עדיין סדיר כל 28-30 יום. ואמורה לקבל מחזור לפני 2-3 ימים יש חשש להריון? חשוב לציין שהתחלתי לעבוד בחודש האחרון בעבודה פיזית. עזרה בבקשה
2 תגובות
עמוד 1
  • הדעה הכללית היא שיחסים מלאים לא מוגנים יכולים בהחלט להביא להריון והגמירה היתה יכולה להיות חלקית בפנים. לכן, כדי לא להיכנס לסרטים רצוי לקיים יחסים עם קונדום אם את לא מוגנת.
    לפעמים המחזור מאחר גם מתוך לחץ נפשי וסטרס אז כדאי מראש לא ליפול למצב כזה.
    אם קיימת את היחסים ברביעי לחודש, הרי שהביוץ היה אמור להתרחש בסביבות סוף אוגוסט ולכן אפשרי בהחלט שזה היה סביב יום הביוץ שלך שהרי זה לא ממש מדוייק כמו שעון וגם ניתן להיכנס להריון כאשר יש זרע סביב הביצית מעט לפני ומעט אחרי הביוץ. אז באמת אין דרך לדעת חוץ מאשר להמתין עוד יום-יומיים ואם עדיין מאחר לעשות בדיקת הריון. יש נשים שמתקשות להיכנס להריון עם כל מחשבי הביוץ והזרעה והפריה חוץ-גופית ויש כאלו שנכנסות להריון כשמטעטשים עליהן... אז אם את אחת מאלו - זה מזל מצד אחד כי קל מאד להיכנס להריון כשרוצים ומצד שני גם קל מאד להיכנס להריון כשלא מתכננים. תעדכני.
  • הדעה הכללית היא שיחסים מלאים לא מוגנים יכולים בהחלט להביא להריון והגמירה היתה יכולה להיות חלקית בפנים. לכן, כדי לא להיכנס לסרטים רצוי לקיים יחסים עם קונדום אם את לא מוגנת.
    לפעמים המחזור מאחר גם מתוך לחץ נפשי וסטרס אז כדאי מראש לא ליפול למצב כזה.
    אם קיימת את היחסים ברביעי לחודש, הרי שהביוץ היה אמור להתרחש בסביבות סוף אוגוסט ולכן אפשרי בהחלט שזה היה סביב יום הביוץ שלך שהרי זה לא ממש מדוייק כמו שעון וגם ניתן להיכנס להריון כאשר יש זרע סביב הביצית מעט לפני ומעט אחרי הביוץ. אז באמת אין דרך לדעת חוץ מאשר להמתין עוד יום-יומיים ואם עדיין מאחר לעשות בדיקת הריון. יש נשים שמתקשות להיכנס להריון עם כל מחשבי הביוץ והזרעה והפריה חוץ-גופית ויש כאלו שנכנסות להריון כשמטעטשים עליהן... אז אם את אחת מאלו - זה מזל מצד אחד כי קל מאד להיכנס להריון כשרוצים ומצד שני גם קל מאד להיכנס להריון כשלא מתכננים. תעדכני.
    היי אשמח לעזרה
    הפסקתי גלולות בחודש יוני המחזור עדיין לא חזר להיות סדיר אתמול היה לי הפרשה חומה ודימום שלא מילא יותר מפד אחד ודם בפיפי היום הכל נעלם נשארו מעט מאוד הפרשות חומות האם זה יכול להיות השתרשות?אני חוששת כי התלווה לזה דם בפיפי אמנם לא הרבה
    האם לעשות בדיקת הריון ?? ואם כן מתי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה