הפרשות חומות בבקשה הסבר אני מבוהלת! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני נורא מבוהלת
    אני כבר תקופה לא מרגישה עצמי.
    עשיתי בדיקת דם מוקדם מידי הרבה לפני המחזור ויצא בטא 5 אז הרופא קבע לי תור נוסף ל24 לחודש לוודא איחור מחזור.
    יש לי כאבי בטן באים וחולפים כאבים בחזה הימני שבאים והולכים וקרה לי סיטואציה שהרגשתי שאני ממש הולכת להתעלף אם לא אשב, אשתה ואוכל משהו מיד.
    והבוקר התעוררתי ב7:00 בבוקר כי הרגשתי כאבי בטן מוזרים הלכתי לעשות בדיקת הריון בפעם ה3 ויצא פס כהה ופס בההיר.
    ועכשיו השעה 19:00 ונכנסתי לשירותים ואני ראיתי על התחתונית הפרשות חומות מה זה אומר ?
    המחזור שלי בדרך כלל דימום חזק עוד מהיום הראשון.
    וזה נראה כמו הפרשה חומה לא כמו מחזור..
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום עמית, זהו פורום שנותן מענה על שאלות שקשורות לשימוש בתרופות בהיריון ובהנקה.
    מוזמנת לשאול את שאלתך בפורום רפואי אחר רלוונטי שיש באתר
    רפואה שלמה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה