מחזור בזמן הריון הגיוני? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות, קודם כל סליחה על החפירה??
    אני מרגישה נורא מוזר בגלל מה שעובר על הגוף שלי בחודש האחרון...
    אתחיל מההתחלה,
    המחזור האחרון שלי היה ב21.8 נמשך בסך הכל 4 ימים.
    אני והבן זוג שלי שכבנו ללא אמצעי מניעה והוא גמר בפנים ב25.8 ב29.8 וב2.9
    שלפי המחשבוני ביוץ פה באינטרנט הייתי אמורה להיות פחות או יותר ב2.9 בביוץ..
    מאז אני מרגישה דקירות בבטן שבאות והולכות, רגישות בפטמות, לפעמים כאב בחזה הימני.
    מהחלץ לא חיכיתי לקבלת המחזור או לאיחור שלו והחלטתי שאני הולכת לעשות בדיקת דם.
    הגיע היום של הבדיקת דם עשיתי בדיקה ביתית לפני שיצאתי (עם הפיפי הראשון כמובן) ויצא לי שני פסים, פס כהה ופס חלש.
    אבל בבדיקת דם יצא בטא 5.
    הרופא קבע לי תור נוסף מכיוון שעשיתי את הבדיקה מוקדם מידי.
    בשלב הזה חשבתי שאני מתחילה לההזות אבל עדיין היה לי דקירות בבטן שבאות וחולפות, רגישות בפטמות וכאבים בחזה הימני מידי פעם...
    ולפני יומיים כשהייתי באמצע קורס פתאום היה לי קשה לנשום ושהרגשתי שאני ממש עומדת להתעלף אם לא אשב אשתה ואוכל משהו. ממש הרגשתי מעופפת כזאת!
    קראתי באינטרנט והבנתי שזה גם חלק מתסמיני הריון.
    עכשיו לעיקרי
    אתמול ב7 בבוקר העירו אותי כאבים חזקים בבטן מין התכווצות נוראית!
    הלכתי לעשות שוב בדיקת הריון ושוב פס ככה ופס בההיר .
    אבל בערב פתאום התחיל לי הפרשות חומות ולאחר מכן הגיעה דימום ממש כמו מחזור אבל עם כאבים חזקים הרבה יותר ממחזור בעיקר באיזור הגב התחתון. היה לי קשה לישון בלילה מאוד! בחמש בבוקר התחלתי לעשות יוגה מרוב שלא הצלחתי להירדם מהכאבים. אני אמורה לקבל בעוד שלושה ימים בכלל לפי החישוב שלי..
    אבל זה נראה כמו מחזור הדימום אבל מרגיש הרבה יותר כואב אבל ובגלל כל בדיקות הריון החיוביות והתסמינים מסביב אני לא חושבת שזה מחזור..
    יש פה מישהי שקיבלה מחזור בזמן הריון ? או מכירה מישהי כזאת ?
2 תגובות
עמוד 1
  • נשמע כמו הריון כימי.. אבל אין לדעת, יש גם הריונות שהתחילו ככה.
    בדרך כלל דימום שמלווה בכאבים חזקים הוא או מחזור או הפלה/הריון כימי. אני מציעה לגשת למוקד לעשות אולטראסאונד ולחזור על בטא..

מאחלת לך בשורות טובות במהרה!
  • אני קיבלתי מחזור שלושה ימים לפני ויש לי כבר יומיים
    מרגישה בחילה וכאבי בטן תחתון. ממש כמו סימני הריון. אמרו לי בגלל שהפסקתי גלולות , אז הגוף עובר שינוי הורמונלי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה