סגולה להצלחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי לכולם
    אז אחרי שניסיתי להכנס להריון ללא הצלחה מספר חודשים במקרה קראתי פוסט של מישהי בפייסבוק החלטתי לנסות את בסגולה מה יש להפסיד?
    אז הדלקתי נרות לרחל אמנו 40 יום ! קראתי תהילים, הלכתי למקווה..
    ובאמת אחרי 40 ימים שסיימתי להדליק את הנרות נקלטתי להריון !!!!
    פשוט לא האמנתי אין ספק שהכל מבורא עולם!!
    ממליצה בחום לנסות את בסגולה האזת
    זה היה בדיוק לפני שנה.והיום אני חובקת את הילדה שלי שהיא כבר בת 3 חודשים ברוך השם!!!
    בהצלחה לכולם!

סגולת רחל אמנו??
    בנות אהובות??
    אנחנו מתחילות את סגולת רחל אמנו היום - יום רביעי י ד' חשון
    *אפשר עדיין להצטרף*

*במשך 40 ימים רצופים:*
    1. לתת פרוטה לצדקה

2. להדליק נר לזכות רחל אמנו

3. להתפלל על ישועה אחת בלבד שאת זקוקה לה.

4. לקחת על עצמך שבעזרת ה׳ ובלי נדר כשהישועה שלך תגיע את תפרסמי את הסיפור שהקדוש ברוך הוא הושיע אותך בזכות רחל אמנו.

5. לומר את התפילה הבאה:
    קוּמִי רָחֵל אִמֵּנוּ הַקְּדוֹשָׁה וְתִהְיִי מְלִיצַת יֹשֶׁר עֲבוּרִי,
    וַאֲנִי בִּתֵּךְ בָּאָה לְבַקֵּשׁ לִהְיוֹת אֵם וְרַעְיָה.
    קוּמִי אִמִּי כִּי עָיְפָה נִשְׁמָתִי,
    וְאַתְּ אִמִּי, רָחֵל אִמֵּנוּ הַקְּדוֹשָׁה,
    שֶׁיּוֹדַעַת אֶת צַעֲרָם שֶׁל בָּנַיִךְ וּבְנוֹתַיִךְ,
    תִּהְיִי מְלִיצַת יֹשֶׁר שֶׁלִּי אֵצֶל הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא,
    תֹּאמְרִי לוֹ עַל אַף שֶׁלֹּא דִּיַּקְתִּי בַּמַּחֲשָׁבָה בַּדִּבּוּר וּבַמַּעֲשֶׂה אֲנִי רוֹצָה לִזְכּוֹת לִהְיוֹת אֵם וְרַעְיָה,
    וַאֲנִי יוֹדַעַת שֶׁעֲדַיִן לֹא מְאֻחָר כִּי גְּדוֹלִים חֲסָדָיו שֶׁל הַקָּדוֹשׁ בָּרוּך הוּא.
    קוּמִי אִמִּי רָחֵל וּמִסְרִי תְּפִלָּתִי לְאֵל חַי, אֲדוֹן הָאֲדוֹנִים, מֶלֶךְ הַמְּלָכִים,
    וּתְשַׂמְּחִינִי נָא וְתָאִירִי לִי אוֹר תְּפִלָּתִי,
    יְשׁוּעָתִי וְשַׁוְעָתִי אֵלָיו יִתְבָּרַךְ,
    אֵל מֶלֶךְ חַי, בְּאָמְרִי: שְׁמַע יִשְׂרָאֵל ה’ אֱלֹהֵינוּ ה’ אֶחָד וּשְׁמוֹ אֶחָד, אָמֵן וְאָמֵן!

בהצלחה:-)))
15 תגובות
עמוד 1
  • מ
  • ישתבח הבורא אשרייך שהעברת את התפילה
    אני אנסה כל כך רוצה את הישועה הזאת
  • ישתבח הבורא אשרייך שהעברת את התפילה
    אני אנסה כל כך רוצה את הישועה הזאת
    צריך להדליק נר כל יום?
  • צריך להדליק נר כל יום?
    כן ,כל יום במשך 40 ימים
  • היי , האם לא משנה איזה נר להדליק? ואם אפשר בכל שעות היממה? התחלתי אתמול לאחר השקיעה בדיוק בהילולא שלה
  • צריך להדליק נר כל יום?
    כן
  • ????
  • עוד מישי שעשתה, ונשועה?
  • עוד מישי שעשתה, ונשועה?
    כן אני עשיתי לפני שנתיים ובאותו חודש נכנסתי להריון , לא יודעת לומר אם הריתי כמה ימים לפני הסגולה או ממש בתחילתה אבל זה עבד וגם הלכתי למקווה.

היום יש לי ילדה בת שנתיים ואני שוקלת לעשות זאת שוב כי אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון כבר כמה חודשים :(
  • מדליקים גם בשבת נר?וקוראים? וכל יום לתת צדקה ,כמה לתת ואיפה נותנים?
  • כן אני עשיתי לפני שנתיים ובאותו חודש נכנסתי להריון , לא יודעת לומר אם הריתי כמה ימים לפני הסגולה או ממש בתחילתה אבל זה עבד וגם הלכתי למקווה.

היום יש לי ילדה בת שנתיים ואני שוקלת לעשות זאת שוב כי אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון כבר כמה חודשים :(
    מעדכנת שכמו שרשמתי עשיתי שוב הדלקתי נרות 40 ימים והתפללתי לזכות רחל אמנו בדיוק כמו שרשמה המפרספת פה וברוך השם נקלטתי ואני בהריון שבוע 7 והקליטה של ההריון זה קרה ממש כמה ימים לאחר שהתחלתי בהדלקת נרות.

אני אציין שגם לפני כחצי שנה עשיתי אבל זה לא עבד אבל לא באמת הדלקתי כל יום וזה לא היה רצוף ולא בטוח שהדלקתי 40 ימים.

בקיצור זה עובד!
  • שלום רב
    שאלה האם הסגולה זה רק יד חשון או שאפשר כול הזמן לקיים את הסגולה ?
  • עשיתי את סגולת רחל אימנו 40 יום והקדוש ברוך הושיע אותי תודה לבורא עולם אין עוד מלבדו
  • עשיתי את הסגולה ובורר עולם הושיע אותי ביום ה20 להדלקת הנרות
    אין עוד מלבדו
  • עשיתי את הישועה הנפלאה ובזכות תפילותיה של רחל הצדיקה בזכות הקדוש ברוך קבלתי בשורות טובות בקשר לבדיקות לפריון ובריאות הגוף שלי
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה