נוטרילון אא אר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הילדה שלי בת 35 ימים מהיום הראשון אכלה מטרנה והיו לה הרבה פליטות והקאות אפילו מהאף, בהמלצת רופא עברנו למטרנה אא אר וכלום לא השתנה לפני ארבעה ימים עברנו לנוטרילון אא אר וברוך השם הפסיקו הפליטות והיא רגועה ואוכלת טוב ,, אך היא משלשת צואה מימית אחרי כל ארוחה כבר ארבעה ימים / מה עושים עכשיו , דיברתי עם ניטרולין אמרו יקח כמה ימים בגלל שעברנו בבת אחת , אני מפחדת מאוד עליה מה אתן אומרות?
2 תגובות
עמוד 1
  • תני לה שבוע והיא תתרגל גם הקטן שלי בן חודש בהתחלה היה אוכל סימילאק ומקיא ומשלשל ,איך שהעברתי אותו לנוטרילון-קסם!
  • למה להגעיל יא שרמוטה? שתשתדל סרטן ולא תפסיק לשלשל סרטן עוד שהגרורות יאכלו אוצה ותשארי אם שכולה
    זה עדיף צה את צריכה ילדה מתרוממת לסבית ?
    הבת הזאת שלך תביא אשה הביתה אם היא תחייה
    אבל היא תמות מסך סרטן שלה
    הסרטן שלה יקח אוצה ממך חחחחחחח??????????????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה