התפטרות לצורך גידול הילד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אשמח לסדר בנושא התפטרות לצורך גידול הילד
    אני עובדת במקום עבודה כבר 6 שנים וכשאלד אני אצטרך להיתפטר כי העבודה היא גם במשמרות ערב ולא מתאימה לאמהות..
    האם אקבל אבטלה מבלי לחכות 90 יום?
    בנוסף ראיתי שיש מכסה של כמה ימי אבטלה שמגיעים לי לפי הגיל שלי והייתי בחלת במרץ כשהייתה ההתפרצות של הקורונה אחר כך חזרתי לעבוד במאי ובספטמבר שוב יצאתי לחלת וקיבלתי אבטלה בימים של החלת
    אם לאחר שתיגמר מכסת ימי האבטלה שלי ולשכת התעסוקה לא תמצא לי עבודה מתאימה לאחר החופשת לידה לא אקבל אבטלה?
    יכול להיות מצב שיגידו לי אין לנו עבודות בשבילך וגם לא תקבלי כסף?
1 תגובות
עמוד 1
  • התפטרות לצורך גידול הילד היא התפטרות לכל דבר ועניין ומצריכה תקופת המתנה של 90 יום.
    יחד עם זאת, התפתחה פרטיקה לפיה את יכולה לצרף לתביעת האבטלה מכתב שמסביר את נסיבות ההתפטרות (רצוי לגבות את זה באישור המעסיק לעניין שעות העבודה) ולבקש להתחשב בנסיבות האלה כך שתקופת ההמתנה תתבטל או תתקצר.

לעניין זכאותך לאבטלה, לצערי אני לא עוסקת בביטוח לאומי אז לא יודעת לענות. עדיף לבדוק את הנושא ישירות מולם.

לרשותך בכל שאלה נוספת,
    צילה ניהוז-שלי, עו"ד
    דיני עבודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה