תחילת שבוע חמישי וכבר חוששת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    קודם כל מי אני, בריאה אבל חרדתית מטבעי, אחרי חצי שנה של נסיונות רק בחודש ששחררתי הצלחנו.
    גלינו לפני כמה ימים, ומיד שהתלהבות הראשונה ירדה הגיעו חרדות. מפחדת שלא ילך, שיקרה משהו, שכלום לא מבטיח לי כלום.
    לא מפסיקה להיות ערה לתחושות גופניות,
    מרגיש לי שהיום יש לי פחות התכווצויות ברחם, פחות בחילות, פחות כאבים בחזה ואני ישר מפחדת.
    קודם כל אשמח להרגעות בעניין הגופני, יכול להיות ימים שפחות?
    דבר שני, איך מרגיעים את הלחץ והשליליות?
1 תגובות
עמוד 1
  • היי, מזדהה איתך לגמריי, כל הזמן אני בודקת את התחושות שלי, גם אני חרדתית, אמצע שבוע 5, היריון ראשון וגם אצלי ברגע ששחררתי נקלטנו.
    אני מקווה שיענו פה בקרוב. בינתיים מה שלי עוזר זה להאמין שיהיה בסדר, שמה שאמור לקרות יקרה ואם זה אמור להיות הילד/ה שלי אז זה יהיה. תאמיני שיהיה בסדר, אני יודעת שזה קשה, אבל מעבר לזה ולהקפדה על הבריאות שלנו ושל העובר, אין לנו הרבה מה לעשות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה