בטא לא מכפילה עצמנ כראוי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    אשמח לתגובותיכן.. מי שחוותה משהו כזה..
    הריון ראשון ורצוי מאוד.. חצי שנה מנסים
    התגלה בשבוע 4+0 על ידי בדיקת סנסו טסט.. כי הרגשתי זוועה
    למחרת ב4+1 עשיתי בטא כי בדיקות רגילות בקושי הראו פס.. יצא 110
    כעבור יומיים ב4+3 עשיתי שוב בטא כי עדיין בדיקות ביתיות בקושי מגיבות וזה היה נראה לי חשןד.. יצא 126.. הכפלה של רק 1.15..
    אין כאבים, אין דימומים.. בחילות קצת נעלמו חזה עדיין כואב בצדדים
    הייתי אצל רופא אתמול.. עשה אולטראסאונד וגינאלי, לא ראה כמוהן שק בשלב הזה אבל לא ראה גם דימומים או ממצאים חריגים ברחם, כמו כן אמר שרירית הרחם מעובה ואין משהו חריג בבדיקה.. לבנתיים שלל חוץ רחמי
    האם זה כימי?
    נתנו לי הפניה לבטא יום ראשון..
    מישהי חוותה משהו דומה? הצליח? כימי? נפל?
    אני מעורערת מאוד.. ובאי וודאות מטורף
1 תגובות
עמוד 1
  • דרושים ודרושות נציגים ונציגות שירות טלפוני לעבודה מהבית, בלענות לשיחות טלפון נכנסות בתחום ההכרויות, מתאים לאנשים ונשים שאוהבים לדבר על תחום הדייטינג, העבודה היא בזמן החופשי, והיא מתאימה לאנשים שאוהבים לדבר, שכר גבוה מאוד! 120-175 שקל לשעה! לפרטים נוספים נא לשלוח אימייל ל- [email protected]
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה