תזמון החזרה, דחוף... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• דר' ויינטראוב שלום!
    ביום שלישי האחרון הערכים של בדיקות הדם היו:
    אסטרדיול 2380
    פרוגסטרון 1.4
    LH 6.9
    ביום רביעי היו:
    אסטרדיול 3177
    פרוגסטרון 2.2
    LH 15.4
    בחמישי היו:
    אסטרדיול 1859
    פרוגסטרון 5.1
    LH 10.9

והיום (שישי) היו:
    אסטרדיול 690
    פרוגסטרון 7.2
    LH 4.6

הרופא אמר (אחרי הבדיקה השניה) שהביוץ שלי צפוי להיות ביום שישי, ולכן החזרת בלסטוציסטים בני 5 ימים תהיה ביום רביעי.
    אבל לפי הערכים האלו נראה כאילו הביוץ
    היה ביום חמישי. שאלתי את הרופא אתמול (שוב), והוא עדיין אומר שההחזרה ביום רביעי (שישה ימים אחרי).
    האם ניתן להחזיר בלסטו בני 5 ימים אחרי שישה ימים או שנפלה פה טעות? לא עשיתי שום בדיקות נוספות חוץ מדם אגב, ואני לא לוקחת שום דבר לקראת החזרת המוקפאים הזו (לא תרופות ולא משהו אחר).
    חוששת מאד שאפסיד חודש (גיל מתקדם) וגם חוששת מביזבוז עוברים טובים
2 תגובות
עמוד 1
  • שבוע טוב.
    אני הייתי מחשב כמוך.
    אבל יום אחד לפה או לשם לא עושה הבדל משמעותי.

בהצלחה !
  • תודה רבה דר'. רק להיות בטוחה שהבנתי- כוונתך היא שלא משנה אם טועים ביום הביוץ, או שלא משנה אם מחזירים ביום חמישי או שישי מיום הביוץ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה