לא מצליחה להכינס להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    הפסקתי מניעה בשם יאז פלוס עם קבלת המחזור החודשי, כחמישה ימים לפני האיחור במחזור עשיתי בדיקת הריון ויצאה חיובי, אבל אחרי שבוע וחצי התחיל לי דימום שבישר לי על הריון כימי. (שבוע אחרי התאריך הרגיל של המחזור).
    מאותו תאריך אני מקבלת מחזור כמו שעון כל 28 ימים במשך 3 חודשים ולא מצליחה להיקלט.
    בבדיקות ביוץ ביתיות שאני עושה תמיד יוצא לי רק פס אחד שרחוק מהקצה הסופג.
    מתחילה להתייאש שמשהו לא בסדר איתי.
2 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    אם המחזור שלך כזה מתוקתק אס ב14 יום יש ביוץ וודאי, כדאי לכם לנסות יומיים קודם וגם אחרי הביוץ...
    עצה שלי עזרה להקלט 2 פעמים ב"ה בקלות:
    לא לקום מיד, תשכבי 10 דקות ברוגע ותרימי רגליים שישענו על הראש של המיטה, או להביא את הרגליים לחבק לבטן כדי שהאגן יהיה מורם והזרע יכנס כמה שיותר.... לא לשטוף!!! זה נשאר בגוף וגם יותר מאוחר שתיהיה ביצית הזרע שחיכה למפגש הזה יכול להיפגש... דבר שני הלחץ זה אמצעי מניעה הכי טבעי וטוב לאי הריון, אז בבקשה זה קשה אבל להפסיק לחשוב על זה כי זה מלחיץ זה יגיע כשתיהיה רגועה, תשתדלי לנוח ולחשוב חיובי... המון הצלחה
  • היי,
    אם המחזור שלך כזה מתוקתק אס ב14 יום יש ביוץ וודאי, כדאי לכם לנסות יומיים קודם וגם אחרי הביוץ...
    עצה שלי עזרה להקלט 2 פעמים ב"ה בקלות:
    לא לקום מיד, תשכבי 10 דקות ברוגע ותרימי רגליים שישענו על הראש של המיטה, או להביא את הרגליים לחבק לבטן כדי שהאגן יהיה מורם והזרע יכנס כמה שיותר.... לא לשטוף!!! זה נשאר בגוף וגם יותר מאוחר שתיהיה ביצית הזרע שחיכה למפגש הזה יכול להיפגש... דבר שני הלחץ זה אמצעי מניעה הכי טבעי וטוב לאי הריון, אז בבקשה זה קשה אבל להפסיק לחשוב על זה כי זה מלחיץ זה יגיע כשתיהיה רגועה, תשתדלי לנוח ולחשוב חיובי... המון הצלחה
    קודם כל תודה רבה!
    אני אמורה לקבל עוד 4 ימים ומאתמול התחילו לי כאבים כמו לפני מחזור, בדר"כ יש לי כאבים ממש צמוד לקבלת המחזור.
    כאבים בבטן תחתונה, עייפות, כאבי רגליים, מצבי רוח, גלי חום, בדיוק כמו לפני מחזור רק שאני אמורה לקבל עוד 4 ימים...... מה קורה איתי??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה