לפני צילום רחם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    אשמח לייעוץ והכוונה
    יש לי תור לצילום רחם ב1.12 ביום ה10 למחזור
    כנראה שאהיה כבר לאחר הביוץ - אצלי הוא מוקדם בין היום ה7-8 של המחזור מה שאומר שהחודש הזה נפספס את הימים הפוריים.

ההתלבטות שלי היא בנוגע לחודש אחרי, אם להתחיל עם טיפולי הזרעה (הרופא השאיר את זה לבחירתנו) או לנסות שוב לבד כי לפי הסיפורים יש סיכויי הצלחה גבוהים יותר להריון לאחר צילום רחם (במידה ויוצא תקין בע״ה)

לא יודעת מה לעשות! אם שווה לחכות עם הטיפולים וכן לנסות עוד פעם לבד (כבר שנה ללא הצלחה) או להתחיל עם זה ולא לבזבז זמן יקר.

אשמח לכל תשובה ועזרה,
    תודה מראש!!
5 תגובות
עמוד 1
  • אני לא חושבת שחודש לכאן או לכאן זה משנה, אבל לכי לפי ההרגשה שלך. אכן שמעתי על מקרי הצלחה לאחר צילום רחם - אצלי ספציפית זה לא קרה. כלומר לא ישר אחרי אלא 4 חודשים אחרי בעזרת הזרעה (ודיקור סיני - מה שלדעתי עזר יותר) אם את מתלבטת יש לך גם אפשרות לעשות הזרעה ללא הורמונים - זה ישפר את הסיכוי לעומת יחסים רגילים כי עושים השבחה לזרע ומתזמנים את ההזרעה לזמן הביוץ. ושאלה - למה את לא מקדימה את צילום הרחם ללפני הביוץ כדי לא לפספס את החודש?
  • אני לא חושבת שחודש לכאן או לכאן זה משנה, אבל לכי לפי ההרגשה שלך. אכן שמעתי על מקרי הצלחה לאחר צילום רחם - אצלי ספציפית זה לא קרה. כלומר לא ישר אחרי אלא 4 חודשים אחרי בעזרת הזרעה (ודיקור סיני - מה שלדעתי עזר יותר) אם את מתלבטת יש לך גם אפשרות לעשות הזרעה ללא הורמונים - זה ישפר את הסיכוי לעומת יחסים רגילים כי עושים השבחה לזרע ומתזמנים את ההזרעה לזמן הביוץ. ושאלה - למה את לא מקדימה את צילום הרחם ללפני הביוץ כדי לא לפספס את החודש?
    תודה רבה על המענה!
    המליצו לי לעשות את הצילום במעייני הישועה והם עושים את הבדיקה רק בימי שלישי, כך שיוצא שאני אחרי הביוץ.. אפשר לדעת איפה את עשית את הצילום רחם?

בנוגע להזרעה, לא ידעתי שזה לבחירתי אם לקחת הורמונים או לא, טוב לדעת!

המון תודה!!
  • תודה רבה על המענה!
    המליצו לי לעשות את הצילום במעייני הישועה והם עושים את הבדיקה רק בימי שלישי, כך שיוצא שאני אחרי הביוץ.. אפשר לדעת איפה את עשית את הצילום רחם?

בנוגע להזרעה, לא ידעתי שזה לבחירתי אם לקחת הורמונים או לא, טוב לדעת!

המון תודה!!
    את יכולה לבקש מהרופא שלך לעשות בלי הורמונים. לא נראה לי שהוא יתנגד. לגבי הצילום - אני עשיתי במאוחדת בתל אביב. לא יודעת למה המליצו לך לעשות דווקא במעייני הישועה. אני הייתי עושה איפה שיש תור. אני כן יודעת שהרבה נשים עושות מהבדיקה הזו בלאגן וכותבות על החוויה הנוראית שהייתה להן. לי זה נראה שטויות והגזמות וחבל שסתם מפחידות אחרות. יש קצת לחץ ברחם ל20 שניות בערך, אפילו פחות - כמו כאב מחזור - סביל בהחלט! בהצלחה :)
  • אני גם עשיתי במאוחדת בתל אביב. זה שטויות! ממש בדיקה שגרתית שהאמת שבכלל שכחתי שעשיתי אותה..
    לא הכרתי את הסיפורים, אבל אם זה מעודד נקלטתי בעזרת לטרוזל בביוץ הראשון אחרי הבדיקה. לדעתי לא יקרה כלום אם תנסי עוד חודש אחד. בהצלחה!
  • לפני שנה בדיוק ילדתי תינוקת שנקלטתי להריון שלה אחרי צילום רחם ממש חודש אחרי .

שימי לב שביוץ ככ מוקדם ביום ה8 יש מצב שזה בעייתי כי זה קצר מידי אולי כדאי לבדוק אם הרופא ,ניתן להאריך את השלב הזה עי אסטרופם...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה