היריון מטיפול IVF - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    עברתי החזרת 2 עוברים בתאריך 23/11 לפני שבועיים עשיתי בדיקת בטא שיצאה 658 לאחר יומיים הוכפלה ל1415, אתמול עמדה על 8441.
    עוד יומיים יש לי בדיקת אולטסאונד. מאוד חוששת מהבדיקה
    האם קיים סיכוי בתוצאות בטא כאלו שההיריון יהיה לא תקין? כימי? מחוץ לרחם?
    האם קיים סיכוי לתאומים?

תודה לעונות!
1 תגובות
עמוד 1
  • היי יקירה !

קודם כל המון מזל טוב !
    בטא מעל ערך 25 זה אישור על הריון !
    גם אני עברתי החזרת עוברים לפני כ3 חודשים, יום אחד הבטא עמד על 425, יומיים לאחר מכן עמד על 1610.
    הייתי המעקב יחד עם פרופסור מומחה מקופת החולים שלי שאמר לי בצורה הכי ברורה ורגועה שיש: "ערכי הבטא לא אומרים כלום על הריון תקין / לא תקין. הם רק מאשרים הריון. מה שאומר שהכל תקין זה בדיקת האולטרסאונד הריון צעיר ובדיקות הדם והשתן הכלליות לראות שמצב הבריאותי של האם טוב".

בדרך כלל הריון מחוץ לרחם רואים באולטרסאונד הראשון, ואני מבינה שזה היום אז המון בהצלחה!
    הריון כימי מאופיין בבטא יחסית נמוכה שאכן מאשרת הריון , שלאחר 24 שעות מתחילה לרדת במהירות ואז ישנה הפלה טבעית.

וכן, קיים סיכוי להריון עם תאומים. הרי החזירו שני עוברים לא?
    תמיד אפשר לבצע דילול עוברים במידה וזה מסכן את האם / אינו רצוי.
    מראש הרופאים מחזירים שני עוברים או יותר בכדי להעלות את הסיכוי לכניסה להריון.

אני מאחלת לך המון בהצלחה, מזל טוב ותהיי רגועה הכל קורה לטובה !!!
    בשורות טובות יקירה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה