בדיקת בטא בדם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    אני ובעלי מנסים להיכנס להיריון.
    חודש שעבר קיבלתי מחזור ב21.11, עשיתי חישוב והביוץ אמור לצאת 07.12. למרות זאת החלטתי להשתמש במקלוץ ביוץ שהראו לרוב קו כהה וקו אחד בהיר (לפי הוראוץ היצרן אומר שזה שלילי) סביב התאריך הביוץ אני ובעלי קיימנו יחסי מין.
    לפני כשישה-שבעה ימים התחילו לי כאבי בטן תחתונה כמו כאבי מחזור אך הרבה יותר קלים, ללא דימום - בדרך כלל זה לא קורה לי, אין לי כאבים מקדימים של מחזור בעוצמה כזאת וגם שמלווים אותי לאורך כל היום.
    החלטתי אתמול לבצע בדיקת בטא בדם (יומיים לפני יום האיחור) הבדיקה יצאה שלילית.
    השאלה היא האם הגיוני שזה פשוט הריון צעיר מידי ולכן הבדיקה שלילית? האם יש סיכוי שבהמשך יהיה תשובה חיובית?
    במידה ומחר אקבל מחזור כמובן שאבין שזה לא קשור אבל מדוע התחילו כאבים כאלה לפני מחזור?
3 תגובות
עמוד 1
  • הכל יכול להיות... תבדקי בטא עוד כמה ימים וגם בדיקת הריון שתן.
    עדיף יום אחרי האיחור ותקני כמה בדיקות
  • היי אשמ לדעת מה קרה בסוף
    חווה בדיוק את אותו הדבר
  • היי אשמח לדעת מה קרה בסוף
    חווה בדיוק את אותו הדבר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה