שינה והנקה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש לי בת בגיל 1.2. אשתי עדיין מניקה אותה, אבל בלילה היא לא מניקה אותה. לאחרונה הבת שלי מתעוררת הרבה בלילה ורוצה רק את אישתי. האם יש קשר בין המצב שבו היא רוצה רק את אשתי לבין העובדה שאישתי מניקה אותה במהלך היום?
4 תגובות
עמוד 1
  • היי שגיא, סיכוי גבוה שכן :)

האם הילדה נרדמת בתחילת הלילה בעזרת הנקה או סמוך להנקה?
  • היי שגיא, סיכוי גבוה שכן :)

האם הילדה נרדמת בתחילת הלילה בעזרת הנקה או סמוך להנקה?
    הי, היא אכן נרדמת בהנקה כשהאמא מרדימה אותה ואז גם מאוד קשה להניח אותה במיטה. כשאני מרדים אותה היא נרדמת בידיים.
    מה כדאי לעשות במידה ולא רוצים להפסיק את ההנקה במהלך היום?
  • אפשר להתחיל להקנות יכולת הירדמות עצמאית גם כאשר רוצים להמשיך להניק. ?
    ?
    אפשר להחליט שההנקה תהיה לצורך האכלה ולא לצורך הירדמות. ?
    ?
    קל זה יהיה? ברור שבהתחלה זה לא יהיה קל. ?
    ?
    אבל אם רוצים אז הכל אפשרי. ?
    ?
    מאיזה גיל אפשר לעשות זאת? ?
    ?
    אפשר להתחיל להקפיד על הפרדה בין הנקה לשינה כבר החל מגיל 3.5 חודשים.?
    ברגע שקצב היניקות פוחת אז מנתקים מהפטמה. ?
    מונעים הירדמות.... ברגע שקצב היניקות פוחת עזרו לה לישון בצורה אחרת, לדוגמא: על הידיים אם לא מתחשק לכם להרדימה במיטה או ( וזו האופציה שאני מעדיפה כמובן ) הכניסו למיטה והרדימו עם עזרה שלכם- מגע עמוק, מגע מרפרף, ליטופים, טפיחות... כל מה שעוזר לתינוקת להתמסר לשינה הוא מבורך. ?
    המדד הוא קצב היניקות שפוחת ולא העיניים שיכולות להיות עצומות גם אם התינוקת יונק ביעילות. ?
    ?
    לאט תוכלו לראות שיותר קל לתינוקת לא לצפות להנקה רק כדי להירדם. ?
    ?
    בהצלחה
  • אפשר להתחיל להקנות יכולת הירדמות עצמאית גם כאשר רוצים להמשיך להניק. ?
    ?
    אפשר להחליט שההנקה תהיה לצורך האכלה ולא לצורך הירדמות. ?
    ?
    קל זה יהיה? ברור שבהתחלה זה לא יהיה קל. ?
    ?
    אבל אם רוצים אז הכל אפשרי. ?
    ?
    מאיזה גיל אפשר לעשות זאת? ?
    ?
    אפשר להתחיל להקפיד על הפרדה בין הנקה לשינה כבר החל מגיל 3.5 חודשים.?
    ברגע שקצב היניקות פוחת אז מנתקים מהפטמה. ?
    מונעים הירדמות.... ברגע שקצב היניקות פוחת עזרו לה לישון בצורה אחרת, לדוגמא: על הידיים אם לא מתחשק לכם להרדימה במיטה או ( וזו האופציה שאני מעדיפה כמובן ) הכניסו למיטה והרדימו עם עזרה שלכם- מגע עמוק, מגע מרפרף, ליטופים, טפיחות... כל מה שעוזר לתינוקת להתמסר לשינה הוא מבורך. ?
    המדד הוא קצב היניקות שפוחת ולא העיניים שיכולות להיות עצומות גם אם התינוקת יונק ביעילות. ?
    ?
    לאט תוכלו לראות שיותר קל לתינוקת לא לצפות להנקה רק כדי להירדם. ?
    ?
    בהצלחה
    תודה רבה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה