קשיים בהרדמה - הריון ולידה

 • היי. בתי בת 7 חודשים. לא נרדמת באופן עצמאי אלא רק בידיים. בנוסף במהלך היום לא ישנה יותר מחצי שעה כל תנומה.
  ניסיתי לשים במיטה ולשבת לידה היא רק צורחת ובועטת עד שמרימה אותה. בלילה היא מתעוררת בסביבות 4 והקדמת רק עלי במיטה.
  מה אפשר לעשות? התייאשתי.
1 תגובות
עמוד 1
 • היי שירי, מה שלומך?

  לביתך יש תלות ברורה בידיים והירדמות עליך במיטת ההורים.

  אפשר לומר בוודאות שזו הסיבה העיקרית בגללה ישנה רק חצי שעה במהלך היום... ברגע שתינוק נרדם על הידיים ומונח במיטה אז כשהוא מתעורר רגע לפני כניסתו לשלב השינה העמוקה הוא מצפה להיות במקום בו נרדם...

  סיבה נוספת לשנות יום קצרות היא כניסה לשינה בעייפות יתר אז נסי להקדים... ברגע שאת מזהה סימני עייפות תתחילי בהתארגנות לשינה.

  אני יודעת שניסית להרדימה במיטה וזה לא צלח, תראי יקירה אני יודעת שזה קשה אבל חשוב לזכור שזה אפשרי! כל עוד את בסופו של דבר עוזרת לה להירדם בדרך המוכרת אז לזה היא מצפה ואז כל ניסיון להרדימה במיטה לא צולח כי היא מצפה להרדמה בדרך הרגילה ואז הבכי רק גובר וגובר בכל ניסיון לשנות.

  על מנת שבתך תתחיל להתיידד עם המיטה ותבין שהיא יכולה להירדם במיטה שלה יש צורך להחליט שדרוש שינוי.... אם את תהיי החלטית ותביני שזה לטובתה אז יהיה לך הרבה יותר קל עם השינוי.

  מעבר לכך יש המון דגשים חשובים על מנת שהשינוי ייצלח ואני ממליצה להיעזר ביועצת שינה שתעזור לך להקנות לבתך יכולת הירדמות עצמאית, ברגע שתהיה לה יכולת הירדמות עצמאית אז היא תירדם במיטה שלה בצורה נעימה, תישן שנות יום ארוכות יותר ושנת הלילה תהיה הרבה יותר טובה.

  *בגלל שישנה שנות יום קצרות אני מניחה שמתעוררת ב 4 עם קושי לחזור לישון ולכן אני מציעה שתבדקי האם לא כדאי להתחיל את שנת הלילה מוקדם יותר.
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות