שאלה קצת מביכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, וסליחה אם זה קצת יותר מדיי פרטים.
    אבל אני לאחר הזרעה שנייה (במחזור טבעי) שהתקיימה לפני 4 ימים וקמתי הבוקר עם כאבי בטן נוראיים. בהתחלה הרגיש כמו כאבי מחזור אבל אז התחילו יציאות פחות שגרתיות...

יכול להיות שיש קשר בין הדברים??
    או סתם וירוס ושלשולים

תודה מראש
    וסליחה D:
4 תגובות
עמוד 1
  • היי אהובה,
    נשמע שאת שאת בהתרגשות מרובה והגוף שלך פשוט מגיב בהתאם.
    שולחת לך חיבוק ענק,
    בעז"ה עוד 9 חודשים את בידיים מלאות
  • היי לינוי, התופעות שאת מתארת אינן קשורות להזרעה.
    יתכן וזה וירוס או קלקול-קיבה או תגובה פיסיולוגית להתרגשות המובנת שלך.
    אני רוצה להרגיע שאם ההזרעה היתה לפני 4 ימים הרי שגם אם הביצית מופרית וחלילה לא נקלטה גם אז זה לא הפלה או נפילה של ההריון שעושה כאבי-בטן.
    אם יש לך שלשול אני מציעה לך קודם כל לשתות הרבה - רצוי תה או קוקה-קולה (שממש עוזר לקלקול-קיבה) ולנסות להירגע ואני מאחלת לך מעומק הלב שיהיו תוצאות חיוביות ותגלי שאת בהריון. תעדכני !!!!
  • היי אהובה,
    שולחת לך חיבוק ענק,
    תודה רבה!! בהחלט מניחה שלא היה קשר עם כל הלחץ וההתרגשות אבל ב״ה הגיעו ה2 פסים שכל כך חיכיתי להם!!!
  • היי אהובה,
    שולחת לך חיבוק ענק,
    תודה רבה!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה