שאלה בנושר ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    אני ובן זוגי שכבנו הקונדום נקרע כמה פעמים בגלל לבישה לא נכונה לא יודעת מה קרה שם
    אני לא לוקחת גלולות
    השאלה אם אפשר ככה להיכנס להריון ויש לי סיבה לדאגה ?

אני בודקת ביוץ בשביל לא לקחת סיכון?????
    ב 22.2.21 היה ביוץ 2 פסים חזקים ברורים
    ועד היום מופיע עוד 2 אבל השני חלש מאוד מה זה אומר ?
    אודה לכם על התשובות כי אני באמת לא מבינה בזה
2 תגובות
עמוד 1
  • אפשר בהחלט להיכנס להריון כאשר הקונדום נקרע בפנים. אם המחזור יאחר, יש לבצע בדיקת הריון מספר ימים לאחר האיחור. אין אפשרות אחרת לבדוק. כל מה שאגיד יהיה ניחוש.
    בדיקת ביוץ היא לא דרך בטוחה להימנע מהריון שכן אפשר להיכנס להריון גם עם יחסי מין בימים שלפני ואחרי הביוץ. לכן כדאי שתחשבי על דרך יותר בטוחה, כגון גלולות. אחרת תהיי מודאגת כל הזמן.
    בהצלחה
  • אפשר בהחלט להיכנס להריון כאשר הקונדום נקרע בפנים. אם המחזור יאחר, יש לבצע בדיקת הריון מספר ימים לאחר האיחור. אין אפשרות אחרת לבדוק. כל מה שאגיד יהיה ניחוש.
    בדיקת ביוץ היא לא דרך בטוחה להימנע מהריון שכן אפשר להיכנס להריון גם עם יחסי מין בימים שלפני ואחרי הביוץ. לכן כדאי שתחשבי על דרך יותר בטוחה, כגון גלולות. אחרת תהיי מודאגת כל הזמן.
    בהצלחה
    היי תודה רבה על התשובה ועל ההסבר המפורט
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה