שטיפת טוסיק בכיור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש לי 3 ילדים ירדן בן 5 ירין בת 3 וברק בן שנה וחצי.
    ירדן וירין מאז שהיו קטנים היה להם עור רגיש ותמיד הייתי שוטפת להם בכיור גם לברק אחרי כל קקי.

עכשיו השתיים הגדולים בגני עירייה ואני לא סומכת על הניגוב שלהם את ירדן ניסיתי ללמד לנגב ללא הצלחה אז איך שהם חוזרים מהגן אני שוטפת להם את הטוסיקים בכיור.. ירדן מתנגד אבל אם לא אשתוף לו הטוסיק יהיה לו אדום הוא בועט ובוכה אבל קשה לי להתכופף ולשטוף לו באמבטיה גם הוא וגם ירין אני שותפת להם אחרי כל קקי בכיור.

מה אפשר לעשות שיהיה טוב יותר? רק עם הגדולים יש קושי ועם ברק זורם והוא דווקא נהנה מזה אני שוטפת לו אחרי כל קקי ובבוקר לפני הגן ובערב לפני שינה

בנות מה אתם עושות?
7 תגובות
עמוד 1
  • אני לא יועצת לילדים אבל מניסיוני האישי, אחרי הגן עושים אמבטיה או מקלחת קצרה גם לשטוף את כל החול ובהזדמנות את הטוסיק. אפשר גם לנגב היטב אחרי הגן עם מגבונים לחים ובערב אמבטיה טובה כמובן. חומר מעולה לאמבטיה נגד בעיות בעור ואודם בטוסיק הוא בלנאום הרמל. אפשר בבתי מרקחת ללא מרשם רופא וזה מעולה.
  • הילד בן 5...תכבדי את בקשתו לא קואה שום סיבה לשטוף לו רק טוסיק..פשוט לעשות מקלחת אחרי הגן
  • אי אפשר ללכת אחרי הבקשה שלו,
    הוא חוזר עם טוסיק מלוכלך מקקי כי לא מנגב טוב ולא מבקש מהגננת.

אין לנו אמבטיה רק מקלחון ואני לא יכולה להתכופף לשטוף לו אני שוטפת לו בכיור שהוא בגובה של הידיים שלי. אחרי הגן הם באים רעבים ממש לצהריים ואין זמן למקלחת אז הכי מהיר וקל לשטוף בכיור הם עומדים יפה ומחכים לתורם.

אבל ברק מתנגד לי קצת ואי אפשר מה אפשר לעשות לעזור לו שיהיה לו נעים?
    לפני שבועיים סיימתי איתו טיפול בגלל שהיה עם תולעים בכמות מטורפת
  • הילד בן 5...תכבדי את בקשתו לא קואה שום סיבה לשטוף לו רק טוסיק..פשוט לעשות מקלחת אחרי הגן
    אי אפשר ללכת אחרי הבקשה שלו,

אין לנו אמבטיה רק מקלחון ואני לא יכולה להתכופף לשטוף לו אני שוטפת לו בכיור שהוא בגובה של הידיים שלי. אחרי הגן הם באים רעבים ממש לצהריים ואין זמן למקלחת אז הכי מהיר וקל לשטוף בכיור הם עומדים יפה ומחכים לתורם.

• אני לא יועצת לילדים אבל מניסיוני האישי, אחרי הגן עושים אמבטיה או מקלחת קצרה גם לשטוף את כל החול ובהזדמנות את הטוסיק. אפשר גם לנגב היטב אחרי הגן עם מגבונים לחים ובערב אמבטיה טובה כמובן. חומר מעולה לאמבטיה נגד בעיות בעור ואודם בטוסיק הוא בלנאום הרמל. אפשר בבתי מרקחת ללא מרשם רופא וזה מעולה.
    אי אפשר ללכת אחרי הבקשה שלו,

• תנסי להפוך את זה למשחק.
    למשל משחק שצריך להמציא חרוזים למילה תוסיק
    אני באופן אישי מנסה לר לכפות אלא להסביר ולתת לילד להגיע להבנה.
    כמובן שזה תלוי בגיל הילד. עד גיל שלוש לא נתקלתי בהתנגדויות. בגיל 4 התחילו ההתנגדויות ואז הפכתי את השטיפה למעין משחק של איברי גוף.
    בסוף גם לילד לא נוח כשהתוסיק מלוכלך והוא בעצמו יבקש שתנקי לו
  • תודה רבה!! ??
    אני אנסה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה