התקפי חרדה קשים בהריון - עזרה ועצה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, אני בשבוע 9 ויחסי עם הבן זוג על סף פרידה קשה ריבים על בסיס יומי שכוללים אצלי התקפי בכי צעקות עד מצב שאני ברעידות קשות ומושבתת לשעות ארוכות. אני מפחדת על העובר. אך לא רוצה להיות בודדה בתקופה כה קשה. ?? בימים האחרונים לאחר התקף קשה הפסיקו לי התופעות הריון שחשתי עד עכשיו. מיותר לציין את ההיסטריה שלי. זהו הריון ראשון שחיכיתי לו שנים. ללכת לרופא דחוף? לחכות? מה לעשות? ואיך להרגע בכללי. אני מפחדת נורא וקשה לי לשלוט בהתפרצויות החרדה שלי בעקבות הבעיות עם בן הזוג.
    תודה לעונות!??
1 תגובות
עמוד 1
  • תנשמי.. תזכרי שאת בתקופה הורמונלית וזה מאוד הגיוני שאת רגישה, ממליצה לך לפנות
    לחברה טובה או יועץ / פסיכולוג כלשהו לדבר על הקשיים ולקבל תמיכה, כמו כן לדאוג לעצמך ולקחת את הזמן להתאקלם. חיבוק ????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה