החזרת עוברים - מי קובע כמה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חוזרת שבורת לב מרופא פוריות.. שנה וחצי אחרי גרידה ונסיונות להיכנס שוב להריון. הגענו לרגע המיוחל - הפרייה. אני בת 29 והרופא לא מוכן להחזיר יותר מעובר אחד.. מרגישה שזכותי להחליט על הגוף שלי, רוצה להגדיל את סיכויי ההצלחה, וכן גם לא אתנגד לקבל שניים. שנה וחצי ש״עבדתי״ ועדיין עובדת בנסיונות להיכנס שוב להריון ורוצה לקבל הריון ואחריו קצת שקט ולא להיות בלחצים גם אחרי ילד ראשון.
    מתוסכלת, כואבת ושבורת לב. עייפה מההורמונים, מעקבי זקיקים ובדיקות דם, עצובה שמישהו אחר מקבל החלטות בשבילי רק כי ״אני עוד צעירה״, כאילו בזה מתמצות שאיפותי בחיים. רוצה לחזור לעצמי, לגוף שלי..

מישהי שיודעת להגיד אם נייר העמדה של משרד הבריאות שקובע מספר עוברים הוא מחייב ואם כל הרופאים פועלים לפיו? מחפשת מישהו שיתן לי לפחות להשמיע את דעתי..

תודה??
2 תגובות
עמוד 1
  • הי
    קודם כל קבלי ממני חיבוק חם ועוטף. ממש מבינה את הלחץ ותיסכול שאת מרגישה. אבל לפני הכל ממליצה לך לקחת נשימה עמוקה ולנסות להגיע לרגע כי זה מאוד חשוב בתהליך שרנו עוברות.
    ולגבי השאלה שלך עדיף שתבקשי הסבר מהרופא שלך על השיקולים שלו. לרופא חשוב לא רק הצלחה של הטיפול אלא גם שתעברי הריון תקין בלי סיבוכים... בקיצור רק הוא ידע לענות לך . ותמיד אפשר להתיעץ עם רופא אחר אם יש לך ספק לגבי הטיפול שלך...
    נ.ב המון המון בהצלחה שיהיה
  • הי
    קודם כל קבלי ממני חיבוק חם ועוטף. ממש מבינה את הלחץ ותיסכול שאת מרגישה. אבל לפני הכל ממליצה לך לקחת נשימה עמוקה ולנסות להגיע לרגע כי זה מאוד חשוב בתהליך שרנו עוברות.
    ולגבי השאלה שלך עדיף שתבקשי הסבר מהרופא שלך על השיקולים שלו. לרופא חשוב לא רק הצלחה של הטיפול אלא גם שתעברי הריון תקין בלי סיבוכים... בקיצור רק הוא ידע לענות לך . ותמיד אפשר להתיעץ עם רופא אחר אם יש לך ספק לגבי הטיפול שלך...
    נ.ב המון המון בהצלחה שיהיה
    תודה על התגובה?? רוצה להתנחם בזה שאני לא לבד אבל כואב לי על כל אחת מאיתנו שעוברת את המסע הזה.
    שוב תודה??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה