סונוהיסטרוסלפינגוגרפיה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולם
    אז רופא הנשים שלי הפנה אותי לעשות צילום רחם... חיפשתי חלופות ומצאתי שיש בדיקה חלופית
    פניתי לכמה מרכזים שמבצעים אותה,
    חזרו אלי ממרכז בריאות האישה ברמת אביב
    בחורה בשם ליאורה שמתברר יותר מאוחר שהיא מתמחה של דר אגמון , נתנה לי מידע על הבדיקה
    נשמעה ממש סובלנית, אמפתית ומקצועית.
    את הבדיקה מבצע דר ארנון אגמון.
    בסופו של דבר החלטתי ללכת לעשות שם את הבדיקה.
    הפער בין השיחת טלפון לבין המציאות.. פער גדול מאוד.
    ליאורה " הסבלנית" התגלתה כלא סבלנית בכלל ובטח שלא אמפתית.
    בקושי שלום אמרה , תוך כדי הבדיקה שראתה שאני סובלת בכלל לא התייחסה , אחרי הבדיקה ששילמתי אצלה אפילו לא אמרה להתראות... יחס ממש ממש ממש קר ומגעיל.
    דר אגמון , מאוד ענייני ולא יותר מזה.
    החוויה שלי הייתה ממש לא נעימה, לא טובה ובטח שלא מצדיקה 2400 שקל.
    קראתי המון חוות דעת על דר אגמון אך לצערי במציאות זה היה רחוק שנות אור.
    ואותה מתמחה ליאורה שעוזרת לו , מקווה בשביל כל הנשים שהיא לא תהיה רופאת נשים או שלפחות תלמד שהאשה שעומדת מולה היא לא רק ארנק מהלך

4 תגובות
עמוד 1
  • שלום צר לי על הניסיון שלך. ממש לא נעים 
    גם אני נחרדתי לפני צילום רחם. חיפשתי חלופות באינטרנט.
    הגעתי לאתר של ד"ר וינטראוב על הידורסונגרפיה במים או קצף.
    נדהמתי לגלות שהוא לא מנסה למכור לי שום דבר ומבצע את הבדיקה במסגרת ציבורית בבית חולים לניאדו ולא באופן פרטי.קיבלתי הפניה מהרופא שלי והתחייבות מהקופה.
    הרגשתי רגישות מכל הצוות שהיו סביבי. החל מהמזכירות , טכנאית האולטרסאונד וכמובן מהרופא.
    מומלץ מאד למי שיש לה קצת פחדים לפני בדיקה כזאת.

• שלום צר לי על הניסיון שלך. ממש לא נעים 
    גם אני נחרדתי לפני צילום רחם. חיפשתי חלופות באינטרנט.
    הגעתי לאתר של ד"ר וינטראוב על הידורסונגרפיה במים או קצף.
    נדהמתי לגלות שהוא לא מנסה למכור לי שום דבר ומבצע את הבדיקה במסגרת ציבורית בבית חולים לניאדו ולא באופן פרטי.קיבלתי הפניה מהרופא שלי והתחייבות מהקופה.
    הרגשתי רגישות מכל הצוות שהיו סביבי. החל מהמזכירות , טכנאית האולטרסאונד וכמובן מהרופא.
    מומלץ מאד למי שיש לה קצת פחדים לפני בדיקה כזאת.

שאלה... היה לך דימום / הפרשות חומות וקצת כאב מחזור אחרי הבדיקה?
  • כן. דימום קל וכאבים. אמרו לי שזה נורמלי.
  • עברתי בדיקת סונוהיסטרוסלפינוגרפיה באופן פרטי אצל ד״ר גליה אורון, שהייתה סבלנית וסימפטית. מאוד שמחה שהלכתי אליה, בהנתן שהבדיקה הזו מאוד לא נעימה. ממליצה עליה.
    אצל ד״ר אגמון הייתי בכמה הזדמנויית שונות והוא אכן לא היה סימפטי, לא הייתי ממליצה עליו מהבחינה הזו.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה