מחזור מאחר אחרי הפסקת גלולות, הריון?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לקחתי גלולות במשך חצי שנה, לפניהם היה לי מחזור סדיר מאוד.
    בחודש שעבר הפסקתי גלולות וקיבלתי מחזור כמה ימים אחרי ב6.3.
    17 ימים אחרי המחזור (ב22.3) היו לי הפרשות פוריות וכאבי ביוץ בבטן התחתונה וקצת אפילו בעצם הזנב.. לא ביצעתי בדיקת ביוץ אבל הייתי משוכנעת שזה אכן ביוץ וקיימנו יחסי מין גם ביום הביוץ וגם בימים שלפניו.
    היום, 34 ימים אחרי המחזור האחרון (ו17 ימים אחרי ההפרשות הפוריות) עדיין לא קיבלתי מחזור באופן טבעי..
    כבר שבוע עם כאבי מחזור, בימים האחרונים התחילו לי הפרשות מרובות ואתמול היו גם צמיגיות שמזכירות הפרשות פוריות. בחילות כמעט כל בוקר..
    בדיקת הריון שביצעתי הבוקר יצאה שלילית לגמרי, אפילו לא פס חלש :(
    איכזב אותי מאוד כי כבר הייתי בטוחה שזה הריון..
    האם יש עדיין סיכוי להריון??
    יש דבר כזה שיש הפרשות פוריות ולא מתרחש ביוץ? כי לפי החישוב אם היה ביוץ ואין הריון, המחזור כבר היה צריך להגיע...
    אני מבולבלת מאוד ולא יודעת מה לחשוב!
    בבקשה עזרה ????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה