לא מקבלת מחזור ובדיקת הריון שלילית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    אנחנו מנסים להכנס להריון, והחודש המחזור טרם הגיע.
    כרגע אני באיחור של 6 ימים כבר. ביצעתי בדיקת הריון- יצא שלילי 2 בדיקות ביתיות.
    מחזור אחרון היה ב10.3
    היום ביצעתי בדיקת בטא ויצא שלילי..
    יכול להיות עדיין שמדובר בהריון?
    יש לציין שב26.3 עשיתי את חיסון הקורונה השני והבנתי שיש סיכוי שהוא משפיע על המערכת הורמונלית.. יכול להיות קשר לאיחור?
    כבר כמעט שבועיים יש לי כאבים כמו לפני מחזור וביומיים האחרונים התחיל לי כאב בפטמות ובחזה..
    תודה
13 תגובות
עמוד 1
  • היי בהמשך לפוסט הזה אומנם עם חוסר מענה המצב קרה גם החודש , לאחר הפרסום הראשון קיבלתי אחרי 10 ימים מחזור ל5 ימים .
    והחודש הזה אותו סיפור היום אני ביום ה5 של האיחור למחזור .
    מדוע זה קורה האם החיסון של הקורונה שיבש למישהי את המחזור?
    בבדיקה שביצעתי על כך מקרה ביום השלישי של האיחור יצא שלילי .
    אשמח להענות האם קרה ומדוע ?
  • היי,
    גם אני באותה בעיה.
    בחודש פברואר קיבלתי מחזור תקין והחל ממרץ כבר לא הגיע(אחרי החיסון השני) חלק ממי שדיברתי איתו אומר שזה גם מלחץ ומצב נפשי וכדאי לא לחשוב על זה וזה יגיע אבל אני חושבת שבהחלט יש קשר לחיסון קורונה.
    חודש שעבר לקחתי כדורים כדי לקבל ווסת והחודש עדיין מחכה לה שתגיע מקווה שבקרוב.
    ממליצה לך להתרכז בדברים שעושים לך טוב ולהתאים את התזונה שלך למצב. יש מאכלים מסויימים שתורמים לאיזון הורמונאלי.
    שיהיה בהצלחה ובשורות טובות לשתינו!(:
  • אגב, גם אני עם רגישיות כאלה ואחרות בימים האחרונים כמו לפני ווסת שפשוט מסרבת להגיע ושתי בדיקות הריון שליליות.
    אולי עוד מוקדם מדיי. אם זיהית ביוץ הייתי ממליצה לך לבדוק שבוע אחרי מועד הווסת המשוער ואם יוצאת שלילית אז לעשות עוד בדיקה שבוע לאחר מכן.
    בהצלחה!!??
  • בהצלחה!!!!**
  • אגב, גם אני עם רגישיות כאלה ואחרות בימים האחרונים כמו לפני ווסת שפשוט מסרבת להגיע ושתי בדיקות הריון שליליות.
    אולי עוד מוקדם מדיי. אם זיהית ביוץ הייתי ממליצה לך לבדוק שבוע אחרי מועד הווסת המשוער ואם יוצאת שלילית אז לעשות עוד בדיקה שבוע לאחר מכן.
    בהצלחה!!??
    אחרי החיסון הבנתי שאני לא היחידה שאיחר לי למשך זמן כל כך , רק שחודש אחרי שקיבלתי באיחור גם החודש השני שזה עכשיו המחזור לא מגיע .
    אני כרגע ביום ה 8 לאיחור ,ביצעתי בדיקה ביתית באיחור של 3 ימים והראה שלילי ,אולי האמת מוקדם מדי בעיקר שמעתי על המושג ביוץ מאוחר ,אני מנסה להיכנס להריון במשך 4 חודשים כבר .
    מקווה שהפעם יהיו בשורות טובות ,עכשיו יש פחות כאבים משהיו מהאיחור הקודם מחזיקה לשתינו אצבעות!
    ????
  • זהו אז אנחנו לא מנסים הרבה זמן רק התחלנו.
    עכשיו זה החודש השני שלא מגיעה לי הווסת והחלטתי שהפעם אני לא לוקחת את הכדורים(פרוברה) ומאפשרת לגוף שלי לחזור לעצמו באופן טבעי..מקווה שזה יעבוד.
    כרגע אני ביום ה5 לאיחור אבל מצד שני גם לא היה ביוץ לפי הבדיקות דם שעשיתי אז יש מצב שבכלל לא יהיה מחזור..מקווה לטוב
    שיהיה לך בהצלחה ובשורות טובות!!
  • זהו אז אנחנו לא מנסים הרבה זמן רק התחלנו.
    עכשיו זה החודש השני שלא מגיעה לי הווסת והחלטתי שהפעם אני לא לוקחת את הכדורים(פרוברה) ומאפשרת לגוף שלי לחזור לעצמו באופן טבעי..מקווה שזה יעבוד.
    כרגע אני ביום ה5 לאיחור אבל מצד שני גם לא היה ביוץ לפי הבדיקות דם שעשיתי אז יש מצב שבכלל לא יהיה מחזור..מקווה לטוב
    שיהיה לך בהצלחה ובשורות טובות!!
    אני היום היום ה9 לאיחור ונהיו לי כאבי גב ובטן ונפיחות בבטן ובחזה ממש ,וגם קצת בחילות שבאות והולכות ..
    אני אחכה עוד יום יומיים לראות אם המחזור לא מגיע ואעשה בדיקה ,מחזיקה לשתינו אצבעות אהובה!!!!
    תעדכני מה בסוף קורה איתך וכמובן גם אני אעדכן 3>
  • אני היום היום ה9 לאיחור ונהיו לי כאבי גב ובטן ונפיחות בבטן ובחזה ממש ,וגם קצת בחילות שבאות והולכות ..
    אני אחכה עוד יום יומיים לראות אם המחזור לא מגיע ואעשה בדיקה ,מחזיקה לשתינו אצבעות אהובה!!!!
    תעדכני מה בסוף קורה איתך וכמובן גם אני אעדכן 3>
    כמובן!! זה ממש נשמע כמו התחלה של משהו..מחכה לעדכון ומקווה לבשורות טובות(: 3>
    אצלי אם עוד שבוע בערך לא יגיע אעשה בדיקה נוספת ואלך לראות רופא..בינתיים ממשיכה לתת לגוף את מה שהוא צריך כדי לשקם את עצמו באופן טבעי מהחיסון ומהלחץ שגרמו לו להשתגע קצת(;
  • כמובן!! זה ממש נשמע כמו התחלה של משהו..מחכה לעדכון ומקווה לבשורות טובות(: 3>
    אצלי אם עוד שבוע בערך לא יגיע אעשה בדיקה נוספת ואלך לראות רופא..בינתיים ממשיכה לתת לגוף את מה שהוא צריך כדי לשקם את עצמו באופן טבעי מהחיסון ומהלחץ שגרמו לו להשתגע קצת(;
    ביצעתי אתמול מהלחץ שלי כבר בדיקה ביתית ויצא שלילי , והיום היום ה 11 לאיחור טרם מגיע המחזוווווור לא יודעת מה קורההההה עם הגוף שלי ?? הזוייי
  • ביצעתי אתמול מהלחץ שלי כבר בדיקה ביתית ויצא שלילי , והיום היום ה 11 לאיחור טרם מגיע המחזוווווור לא יודעת מה קורההההה עם הגוף שלי ?? הזוייי
    יש פעמים שלוקח זמן לראות הריון תעשי שוב עוד שבוע/שבוע וחצי ואם לא מגיע לכי לרופא נשים שלך.
    והכי חשוב-תהי חיובית ותרגעי. תשמרי על תזונה וספורט כמה שאפשר.
    היו לך שינויים בזמן האחרון או לחץ בעבודה/בחיים באופן כללי?
    כל זה משפיע על העניין.
  • יש פעמים שלוקח זמן לראות הריון תעשי שוב עוד שבוע/שבוע וחצי ואם לא מגיע לכי לרופא נשים שלך.
    והכי חשוב-תהי חיובית ותרגעי. תשמרי על תזונה וספורט כמה שאפשר.
    היו לך שינויים בזמן האחרון או לחץ בעבודה/בחיים באופן כללי?
    כל זה משפיע על העניין.
    זהו שלא .. התזונה אותו הדבר כצו השגרה שלי אני לא בתקופה לחוצה או משהו הכל כרגיל ..
    בחודש שעבר בטוח זה איחר בגלל החיסון אבל עכשיו לא יודעת למה לא הגיוני שגם עכשיו בגלל החיסון כי התוצאה אחרי איחור של 10 ימים היה לי שלילי..
    לא יודעת ...
  • יכול להיות שלוקח לגוף זמן לחזור לעצמו תני לעצמך זמן. מישהי אמרה שעד 3 חודשים ללא ווסת זה עוד תקין ומעל 3 חודשים זה מתחיל להיות חשוד.
    לדעתי זה רק בגלל החיסון.
    ב3 ימים האחרונים אני הורמונאלית מאוד אפילו אחת הבנות בעבודה אמרה לי "מה יש לך את בהריון??" חחח אז קניתי עוד בדיקה..שיהיה..
    ויש מצב שאני פשוט לפני מחזור סופסוף(!!!)
    נחזיק אצבעות שזה אחד משניהם ולא אזעקת שוא:)
    תחכי עוד כמה ימים ואם את רואה שאין כלום תלכי לבדוק. וגם המליצו לי לגשת לרפואה משלימה-דיקור או שיאצו שזה גם יכול לעזור. ואם לא יעזור זה גם לא מזיק. תנסי:)
  • היוש יש לציין שהחסידה לא הגיעה החודש חחחח הגיעה במקומה המחזור ובצורה קשה מאוד !
    בהצלחה לך אהובה!!
    מחזיקה לך אצבעות ושאמן נתבשר בטוב !!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה