חום גוף והריון/וסת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אתמול והיום אני מרגישה כאילו יש לי חום. הפנים רותחות כשאני נוגעת בהן ויש כמו חולשה כללית כזו אבל בפועל כשאני מודדת חום אין עליה משמעותית..
    חוץ מזה אין תסמין אחר כלשהו שיכול לרמוז על וירוס או משהו אחר.
    היום הייתי עצבנית וחסרת סבלנות כל היום והרגשתי כמו לחץ בבטן התחתונה ודקירות מדיי פעם בשני הצדדים של הבטן, גב תחתון וחוסר נוחות בגוף בכלל מן תחושה כזו שכל רגע אמור להגיע המחזור אבל לא מגיע.
    הבדיקות דם לביוץ האחרונות שעשיתי יצאו שליליות למרות שהסטיק הביתי יצא חיובי ב5.5 וגם ההריון הביתי יצא שלילי.
    יכול להיות שפיספסתי את הביוץ או בדקתי מוקדם מדיי וכן יש הריון? או שיש ביוץ מאוד מאוחר ובגלל זה גם החום גוף עולה קצת?(וסת אחרונה ב8.4 לאחר לקיחת כדורי פרוברה)
    אשמח לשמוע ממשהי שחוותה משהו דומה או מישהי שיכולה לייעץ.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה