בדיקת הריון לאחר יום איחור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• ווסת אחרונה 21.5,מציינת שזו ווסת ראשונה לאחר גרידה שהתבצעה בתאריך: 17.4
    שבוע שעבר כאבי מחזור מטורפים שעברו.
    בחילות כאבי ראש
    איחור של יומיים,אתמול יום איחור ראשון ב.הריון שלילית (לא בשתן של הבוקר..) שוב כאבי מחזור ברמה שאני רצה לשירותים כל דקה לבדוק שקיבלתי ולא אין שום זכר לווסת.
    הרגשה כללית לא טובה מרגישה ממש חולה.חלשה ברמה לא נורמלית.
    תקין? קרה למישהי?
    יש מצב להריון גם אם הבדיקה יצאה שלילית?
2 תגובות
עמוד 1
  • היי
    אני במצב דומה לשלך…
    מאחר לי 4 ימים (זה כבר היום החמישי) יש תחושה כללית מאוד מוזרה של חולשה ומפעם לפעם בחילות
    עוד תופעה מוזרה שקורת לי מיום האיחור הראשון זה כאבי רגליים לאורך כל שעות היום שאני בד״כ לא סובלת מזה
    עשיתי בדיקת הריון לפני יומיים והיום עם השתן הראשון של הבוקר והיא שלילית
    מישהי נתקלה בהריון אחרי תופעות כאלה?
  • היי
    אני במצב דומה לשלך…
    מאחר לי 4 ימים (זה כבר היום החמישי) יש תחושה כללית מאוד מוזרה של חולשה ומפעם לפעם בחילות
    עוד תופעה מוזרה שקורת לי מיום האיחור הראשון זה כאבי רגליים לאורך כל שעות היום שאני בד״כ לא סובלת מזה
    עשיתי בדיקת הריון לפני יומיים והיום עם השתן הראשון של הבוקר והיא שלילית
    מישהי נתקלה בהריון אחרי תופעות כאלה?
    מה איתך? הגיעה הוסת?.
    עדיין מאחר לי אני ביום ה43 למחזור משהו לא נראה לי בכלל
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה