מסטיק תמני - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, אשמח לשמוע את דעתכן מניסיון אישי במידה ויש.
    בעבר ניסיתי להכנס להריון מספר חודשים ללא הצלחה, עשינו בדיקות אני ובעלי ולא נמצאה בעיה.
    הרופא הביא לי איקוקלומין, ותודה לאל נכנסתי להריון. מאז הלידה אני ובעלי מקיימים יחסים מלאים ולא נזהרים לטובת הריון נוסף, ללא הצלחה.
    עבר כמעט שנה מאז הלידה ואני לא נקלטת.
    קניתי מסטיק תמני והשתמשתי בו בחודש האחרון ואתמול קיבלתי.
    כמובן שאני מתוסכלת ברמות וממש קשה לי שוב לעבור את התקופה הזאת, שאת בציפיות להכנס להיום אך במקום זאת מגיע מחזור שאני ממש לא מעוניינת בו!!
    לדעתי האישית כנראה שהביוץ שלי חלש ולכן בפעם הראשונה נקלטתי רק בעזרת איקוקלומין אשר הגביר לי את הביוץ.
    אשמח לשמוע מניסיון אישי שלכן על מסטיק תמני, מי שהשתמשה..? לאחר כמה זמן הצליחה להיקלט? באיזה יום התחילה לקחת את המסטיק התמנה ולמשך כמה זמן.
    אשמח לכל פיסת מידע בנושא, אתן יודעות כמה התקופה והציפייה להכנס להיום יכולה להיות קשה נפשית.
    תודה רבה לעונות.
2 תגובות
עמוד 1
  • אין לי ניסיון עם מסטיק תימני אבל כדאי לפנות לרופא פריון אחרי שנה
  • להקפיד ללכת למיקווה ובמים תבקשי כל מה שאת צריכה וגם בנרות שבת ובעזרת ה תראי ישועות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה