בת 2.5 לא נרדמת לבד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בת 2.5 בעבר לקחנו יעוץ שינה - הייתה נרדמת רק כשאנחנו איתה בחדר, מתעוררת מס פעמים בלילה ואנחנו היינו לידה.
    לאחרונה הייתה תקופה שישנה איתנו בלילה (חודשיים).
    לאחרונה החלטנו להחזיר למיטה שלה - בלילה נרדמת כשאני לידה אבל מתעוררת מספר פעמים בלילה לשעות ארוכות ! - רוצה מים, פיפי (עדיין עם חיתול בלילה), להגיד לילה טוב לבית וכו. כשאני מסרבת היא בוכה בטירוף. מה עושים?
    לא אכפת לי לשבת לידה שתרדם, אכפת לי שמתעוררת מלא במהלך הלילה ומסרבת לחזור לישון, כי אני צריכה לקום בבקרים לעבודה. תודה
1 תגובות
עמוד 1
  • היי אמא שלא ישנה, מה שלומך?

באיזה גיל לקחתם ייעוץ שינה? מה היו תוצאות תהליך ייעוץ השינה שלקחתם?

למה היו חודשיים שישנה אתכם? האם זה בגלל קושי לוגיסטי או משהו פיזי/ רגשי שעבר על הילדה?

אני מבינה שלא אכפת לך לשבת לידה עד שתירדם אבל ככל הנראה בלילות הילדה מקבלת מסרים מבלבלים ולכן קשה לה לחזור לישון.
    חשוב להגיע שוב למצב של הירדמות עצמאית לחלוטין ולעבוד על מסרים מאוד ברורים במהלך הלילה.
    ילדים בודקים גבולות במקומות בהם הדברים לא ברורים להם ולכן חשוב שתעשו לעצמכם סדר בראש, תשאלו את עצמכם האם אתם ברורים איתה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה