מחקר בנושא אובדן הריון ולידה שקטה- מילוי שאלון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • למחקר שנערך במסגרת יחידת המחקר הפסיכיאטרית במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב) ובמסגרת אוניברסיטת בר אילן דרושות נבדקות. המחקר עוסק בבחינת גורמים המשפיעים על רווחתה של אישה שעברה אירוע של לידה שקטה. לצורך המחקר הנבדקות תתבקשנה למלא שאלונים (משך מענה משוער-כעשרים דקות).

  המענה והשתתפות יוכלו לעזור להגברת המודעות והרחבת המחקר בנושא כואב ומשמעותי. הבנת המצב הנפשי ודרכי התמודדות או המצוקה יכול להוות אמצעי לאיתור נשים שמתמודדות עם לחצים נפשיים לאחר לידה שקטה והפניה לגורמי טיפול עבור אלו הזקוקות לכך.

  אם עברת אירוע של *לידה שקטה* והינך מסכימה להשתתף במחקר אנא לחצי על הקישור למטה.

  מודים לך מראש בכנות וברגישות
  צוות המחקר.

  לשאלות, תהיות ומחשבות נוספות את מוזמנת לפנות אליי:
  רוני סודאי
  טלפון: 052-5862828
  מייל: [email protected]
  קישור לשאלון המחקר:
  https://haifauniversity.qualtrics.com/jfe/form/SV_08UjF8OD1Am73ed