התפטרות בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • שלום,
  אני לקראת סוף הטרימסטר הראשון, מבינה שעליי למצוא מקום עבודה חדש מכיוון שהתפקיד שלי אינו אפשרי עבורי יותר ואין תפקיד אחר למצוא לי.
  אני מועסקת 4 חודשים והבנתי שרק מחצי שנה והילך אני מוגנת מבחינת חוק וזכויות במקום העבודה.
  מכיוון שלא חשתי טוב, ניצלתי את כל ימי המחלה והבנתי שאין לי ברירה להתפטר אבל חוששת מחיפוש המשרה הבאה- גם בגלל ההריון וגם בגלל הקורונה..
  איך מומלץ להתנהל ולהתנסח במצב כזה?
1 תגובות
עמוד 1
 • שלום,
  קודם כל, הריון קל ותקין.
  לשאלתך, מבחינה משפטית, מעסיק לא יכול להפלות אותך בשל הריונך ואם את לא מתקבלת לעבודה רק מהסיבה הזאת, עומדת לך עילת תביעה.
  בנוסף, חשוב שתדעי שעד חודש 5 (שבוע 20), את יכולה שלא לספר על ההריון. יחד עם זאת, את כמובן צריכה להפעיל שיקול דעת ולפעול בתום לב בעניין.

  בהצלחה

  לרשותך בכל שאלה נוספת,
  צילה ניהוז-שלי, עו"ד
  דיני עבודה
  מנהלת פורום זכויות נשים בהריון ואחרי לידה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה