בן שנה וחצי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום וברכה. ..
    יש לי פעוט מקסים בן שנה וחצי ..
    הוא כמעט כל לילה מתעורר וצועק ..
    מתלבטת כל הזמן אם זה מכאבי שיניים ?
    לא נראלי הגיוני לתת כמה פעמיים בשבוע נורופן ..
    אין שום דבר אחר שמפריע לו ...הוא אוכל מצויין במהלך היום ,בריא ,מחליפה לו חיתול גם במהלך הלילה .
    אשמח ממש לעזרה איך מזהים ממה הוא מתעורר כל לילה ?
    זה ממש קשה לא לישון ומתיש אותי נפשית
    ובעיקר מעוניינת לעזור לו ...
1 תגובות
עמוד 1
  • היי.

באיזו שעה מתעורר משנת הצהריים? כמה זמן ישן בצהריים? האם נמצא במסגרת?

מתי הולך לישון בערב ואיך נרדם?

האם מתעורר בלילות פעם אחת בלבד? באיזו שעה מתעורר וכיצד חוזר לישון?

כאבי שיניים יכולים לגרום ליקיצות אבל לא כל לילה לאורך תקופה… מעבר לכך גם חשוב לזכור שכאבי שיניים לא מופיעים רק בלילה (אומנם בשכיבה יש יותר כאבים וגם אין גירויים שמסיחים את הדעת) אבל יש גם סימנים שרואים במהלך היום, כמו: חוסר תיאבון, ריור מוגבר, יציאות שונות מהרגיל, הכנסה אינטנסיבית של ידיים לפה ועוד.

חשוב לבדוק מבחינה התנהגותית מה קורה במהלך היקיצות כדי להבין את פשר המשך קיום היקיצות ולכן אשמח אם תוכלי לענות לשאלות ששאלתי.

בנוסף לכך, חשוב לי לדעת האם החל לעשות משהו חדש מבחינה התפתחותית לאחרונה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה