הפסקת טיפול בגונאל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • היי, בת 33 לאחר שנה של ניסיונות טבעיים ללא הצלחה(ללא סיבה קונקרטית). מטופלת חודש שני בגונאל. היום נמצאת ביום ה13 למחזור, לאחר 10 ימי הזרקה גונאל 75. הבוקר במעקב זקיקים נמצאו 6 זקיקים בגדלים- 10, 17*2, 19*2, 15. עובי רירית 9.8. אסטדריול 3639, LH 4.80, פרוגסטרון 2.3. לאחר קבלת התוצאות התבקשתי להפסיק את הטיפול, לא להזריק אוביטרל ושלא תתקיים הזרעה. בנוסף ביקשו להימנע מיחסים בימים הקרובים בעקבות סיכון להיריון מרובה עוברים. האם לפי הנתונים הללו אכן יש סיכוי גבוה להיריון מרובה עוברים? האם אני מסכנת את עצמי במידה ונקיים יחסים השבוע? בנוסף קיימנו יחסים לפני יומיים, האם יש סיכוי לקליטה? המון תודה.
4 תגובות
עמוד 1
 • שלום

  צודקים

  יש סיכוי להריון גם ככה.

  בהצלחה !
 • שלום

  צודקים

  יש סיכוי להריון גם ככה.

  בהצלחה !
  תודה
  אין בעיה שנקיים יחסים באופן טבעי השבוע?
 • יש בעיה. בדיוק כמו שאמרו לך
 • תודה על המשוב ד"ר .