בת 3 הולכת לישון מאוחר ועוברת אלינו בלילה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי דנה
    הבת שלי בת שלוש. ישנה שנת צהריים בגן. הולכת לישון בערב בסביבות עשר בלילה ומתעוררת בלילה ומהייאוש אנחנו מעבירים אותה לישון איתנו (ניסינו "להכריח" אותה להשאר במיטה באמצע הלילה אבל היא בוכה נורא למשך המוח זמן). אנחנו עייפים ומותשים. אין לנו כוח לריב איתה ואנחנו צריכים לקום בבוקר לעבודה (שלא נמצאים בבידודים).

מוסיפה - כשהיא נרדמת בלילה היא שותה בקבוק מים עלי ואחכ אנחנו שרות שיר ומכבות את האור. אני יושבת על הכיסא עד שהיא נרדמת ורק אז אני יוצאת.

בבקשה בבקשה תני לנו עצות מה לעשות?
2 תגובות
עמוד 1
  • היי אמא,

מה שצריך לעשות זה להקנות לבתכם יכולת הירדמות עצמאית ב 100%.

כרגע היא נרדמת לאחר "התנעה לשינה" באמצעות מים ונוכחות.

נראה ששעת ההירדמות מאוחרת מאוד וזה כנראה תוצר של שנת הצהריים בגן אבל גם כנראה אלמנט של "עמידות" לעזרה שמקבלת בתחילת הלילה כדי להירדם , אסביר:
    ברגע שיש תלות בגורם חיצוני כדי להירדם אפשר לראות לאחר תקופה מסויימת כל מיני קשיים:

בהתחלה סביר להניח שהקושי יבוא לידי בהרדמות שהולכות ומתארכות ( מה שעבד בהתחלה כבר לא משפיע ככ מהר).

לאחר תקופה אפשר לחוות פתאום יותר ויותר יקיצות בלילה.

ואז אחרי עוד איקס זמן אפשר לראות זמני עירות ארוכים בלילה ליותר מחצי שעה.

היקיצות הקשות בלילה נובעות מ 2 סיבות עיקריות:

1. כאמור קושי להירדם עצמאית- עמידות לעזרה שמקבלת.
    2.בלבול ופשוט ציפייה לעבור אליכם.

אני חושבת שברגע שתחווה סדר מאוד ברור ותדע להרדים את עצמה אז יהיה לה הרבה יותר קל והיא פשוט תישן הרבה יותר טוב וכמובן שגם אתם :)
  • תודה אבל איך מקנים לה יכולת הרדמות עצמאית?
    אמצע הלילה ואני ערה כבר שעה כי היא התעוררה וכל רגע מבקשת משו ולא מוכנה לשון
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה