עישון בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • היי לכולן מה שלומכן?
  אני כאן כדי לשתף, לשמוע מנשים שהיו במצבי ולא לשמוע עוד ביקורות כי אני מבקרת את עצמי מספיק - אני מוצאת את עצמי בוכה ואומרת לעצמי שאני אמא גרועה ולא מגיע לי ילד במצב כזה …
  ולכן מחפשת קצת תמיכה.

  בת 32, הריון ראשון טבעי, שבוע 20+6.
  אני אוהבת את הקטן שלי ברמות הכי גבוהות שיש. אני מלטפת אותו, אני דואגת לו, מדברת אליו, נמנעת מכל מה שאסור בהריון והולכת לרופא על כל פיפס כדי לוודא שהוא בסדר
  אבל….
  אני לא מצליחה להפסיק לעשן.
  הייתי מעשנת קופסא ביום טרם ההריון. לאחר שגיליתי, הפחתתי לתקופה של חודש ל5-6 סיגריות ביום ולאחר מכן עליתי בהדרגה לבין 10-15. בימים האחרונים מנסה שוב להפחית ל6-7. אבל לא, אני לא מצליחה להפסיק.

  אני מרגישה ככ חרא עם עצמי, שלא מגיע לי את הילד הזה …
  אני לא דיכאונית או משהו, פשוט עצובה.
  ממש רוצה לשמוע מנשים שהיו או עדיין נמצאות במקום הזה…