שק ללא עובר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    וסת אחרונה היתה ב30/11 וכרגע אני בשבוע 8+
    היתי לפני שבועיים לאונטרסאונד ראשוני וראו שק ללא עובר והבקשתי לחזור שבוע אחרי והמצב היה אותו דבר.וכמובן שהרופא הציע לי לקחת כדור להפלה או לחכות שיפול לבד.והחלטתי ללכת לרופא פרטי על מהת לקבל חו"ד נוספת ועדיין לא רואים עובר.
    ומאוד קשה לי לקבל את העובדה שבפעם שלישית עושה הפלה ואני לא יודעתמה לעשות.האם לקחת את הכדור או לחכות שיפול לבד
    בטא אחרונה שעשיתי יצא כ5000

2 תגובות
עמוד 1
  • יש לי מקרה דומה רק שאצלי יש חשש להריון מולרי שיכול להיות מסוכן מאד. ממליצה לך לברר.
  • גם לי לפני כמה שבועות היה אותו דבר
    בשבוע 8 שק ללא עובר
    חיכיתי עוד שבוע שוב ללא שינוי הודיעו לי שההיריון בודאות לא תקין בשלב זה
    אני בחרתי לעבור גרידה, כרגע אני שבוע אחרי זה
    את יכולה לחכות שיפות לבד אך יש בזה סיכונים כמו בכל בחירה ולהבנתי זה יכול לקחת הרבה זמן..
    כתבת שזו פעם שלישית זה באמת לא פשוט בכלל מחזקת אותך ואמן שזו האחרונה
    שרק נהיה בריאות ונזכה להריונות בריאים ותקינים אמן ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה