תוצאות פרופיל הורמונלי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    אני בת 28. אמא ל3 ילדים. במשך 3 השנים האחרונות מנעתי הריון בעזרת נוברינג. (חיברתי 5 טבעות בעל פעם באישור רופאת נשים)
    כבר חצי שנה מנסה להכנס להריון, מחזור לא סדיר. (33,28,27,28,33). שינויים בווסת - דימום של יומיים בלבד ולאחר מכן כמה ימים ללא דימום ואז הכתמות.
    באולטרסאונד ביום 5 לווסת היה נוזל עכור. הטכנאית אמרה לי שאיני מצליחה להתרוקן ושאפנה לרופאה. יש לי תור רק בעוד שבועיים.
    קיבלתי גם תוצאות בדיקות דם לפרופיל הורמונלי. אני מבינה שרמות האסטרודיול והfsh אינן תקינות. אשמח לסיוע בהבנת תוצאות הבדיקות ובהכוונה מה אני יכולה לעשות כרגע.
    0.6 nmol/L TESTOSTERONE- TOTAL
    36 nmol/L SHBG
    1.79 % FREE ANDROGEN INDEX
    3.3 nmol/L ANDROSTENEDIONE
    -5מ קטן BHCG QUANT.PREG.
    5.80 µmol/L DHEA SULPHATE
    303 pmol/L ESTRADIOL (E-2)
    10.2 IU/L FSH
    4.6 IU/L LH
    PROGESTERONE קטן מ2-
    107.1 mU/L PROLACTIN
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה