כאבי מחזור לפני הזמן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    האם מישהי חוותה כאבי מחזור לפני הזמן שהמחזור צריך להגיע מחזוראחרון היה ב 19.11 אז יש לי עוד זמן עד המחזור הבא למרות שזה החודש הראשון שלי ללא גלולות אז אין לי ממש מושג מתי אני אמורה לקבל אבל כרגע אני מרגישה כאבים בבטן התחתונה לא משהו נוראי כ\אבל כאילו אני צריכה לקבל
6 תגובות
עמוד 1
  • אני בדרך כלל מרגישה כאבי מחזור כשבוע לפני, אז .....
    בכל אופן שיהיה בהצלחה!!!
    [
  • מיריתו'ש, אי אפשר לדעת....
    אצלי כל החודש שעבר, אחרי ההזרעה היו לי את הכאבים האלו. אמן ועבורך הם מסמנים דברים חיוביים בפתח. מחזיקה לך שלכן באהבה ....
  • מירית היי גם לי יש את הכאבים האלו שאני צריכה כאחלו לקבל כל רגע וגם המחזור שלי היה ב19/11 אולי יש סיכוי להריון? אמן שנודיע שתינו...
  • הי מירית,
    באופן כללי, שתדעי שאחרי הפסקת הגלולות, הגוף עושה כל מיני תעלולים מוזרים שמסמלים את
    תהליך ההתנעה החדש של מערכת הרבייה שלנו...
    לגבי התזמון, אצלי סממני המחזור מתחילים שבוע לפני - כאבים ולחץ בבטן התחתונה, גודש
    בחזה, סתם מצב רוח לא משהו...
    אבל אולי אולי אולי את בהריון...
    בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה!
    מנצ'י

• ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי דנה

מירית היי גם לי יש את הכאבים האלו שאני צריכה כאחלו לקבל כל רגע וגם המחזור שלי היה ב19/11 אולי יש סיכוי להריון? אמן שנודיע שתינו...

• מיריתו'ש, אי אפשר לדעת....
    אצלי כל החודש שעבר, אחרי ההזרעה היו לי את הכאבים האלו. אמן ועבורך הם מסמנים דברים חיוביים בפתח. מחזיקה לך שלכן באהבה ....
    שלום לך, גם לי יש כאבי מחזור ואני בכלל אמורה לקבל עוד 12 יום. האם לדעתך זה סימן להריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה