אדום לי מתחת לציצים! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי!

הערב, אחרי שהחזיה לחצה וגירדה והורדתי אותה, והלכתי להתקלח, גיליתי שאדום לי מתחת לציצים כאילו יש שם שדה עגבניות קטן, וגם נורא שורף.

נזכרתי שמישהי בפורום פעם (כששאלתי בפעם הראשונה את השאלה הזאת, די מזמן), יעצה לי למרוח על זה את המשחה של עידו, שאנחנו משתמשים לטוסיק, ושאז זה די עזר, אז זה היה העזרה הראשונה שעשיתי לעצמי (ועכשיו אני מסתובבת עם משחה של טוסיק מרוחה לי מתחת לציצים). אבל זה לא כל כך עזר הפעם...

האם זה קשור לזה שהתחלתי לישון בלי חזיה ובלי רפידות חלק מהלילה ואחרי שעידו יונק אני מדביקה את הרפידות (אני משתמשת ברפידות של גרבר, אז יש להן מדבקה) לבפנוכו של הפיג'מה?

האם יכול להיות שהחזה שלי שוב גדל (לאחר 7.5 חודשים של הנקה, ואחרי שהורדתי לפחות 3 הנקות ביום, כי עידו כבר אוכל 3 ארוחות בכפית, וכבר נרדם בלי ציצי)?

מה עושים בשביל להקל?

תודה על העזרה!

תמר

ב- 22/4/2006 עשינו את זה בגדול!!!

5 תגובות
עמוד 1
  • אם המשחה של הטוסק לא עוזרת,
    מרחי משחה אנטי פטריתית מעורבבת בדיזטין.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • היי ליהי!

תודה על התגובה!

הבייבי פסטה עושה את העבודה בסדר. עכשיו כבר הרבה פחות אדום לי והרבה פחות שורף.

למה זה קורה? איך אפשר למנוע מהמצב לחזור?

תמר

ב- 22/4/2006 עשינו את זה בגדול!!!

• זו כנראה סוג של שפשפת או מהחזייה או מטפטוף חלב וחיכוך של בד או עור,
    נסי להחליף חזיות לעיתים קרובות, לנגב טוב מתחת לחזה אחרי מקלחת והנקה.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • היי שלום אני בהריון ליקראת הסוף סובלת מאדים ממש מתחת לחזה השמח עם יש משהו שיכול לעזור
  • היי שלום אני בהריון ליקראת הסוף סובלת מאדים ממש מתחת לחזה השמח עם יש משהו שיכול לעזור
    בייבי פסטה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה