וריקוצלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מישהי יודעת להגיד לי מה זה וריקוצלה???
    גילינו שבעלי סובל מזה ואני מודאגת...יש לי עוד מעט תור לרופא שאמור להגיד לי מה ההשפעות של זה.. אני מקווה שזה לא כזה נורא.
    הבנתי שזה וריד בולט באשכים אני ממש מקווה שאין לזה השלכות ישירות על הזרע...
21 תגובות
עמוד 1
  • הי, טלת!

מטערת לאכזב אותך, אבל יש לזה השפעה על הזרע.
    אבל יש דרגות שונות ולא כולן משפיעות.
    באיזו דרגה יש לבעלך?
    ובשום פנים ואופו אל תלכו לאורולוג רגיל, אלא כזה שמתמחה בבעיות פוריות. כי אורולוג רגיל ישר ידחוף לניתוח ולא תמיד צריך

שיהיה לכולם רק טוב
  • אני לא יודעת באיזה דרגה... בודקים את זה בבדיקת זרע רגילה??
  • לא, האורולוג צריך להגיד איזו דרגה זו.
    ובודקים את זה אם אני לא טועה באולטרסאונד מיוחד

שיהיה לכולם רק טוב
  • האמת שבעלי רק יודע שיש לו את זה הוא לא יודע פרטים כך שאני נשארת בחוסר ודאות עד לבדיקות... יש לי תור לגניקולוג אני מקווה שהוא ינחה אותנו... בינתיים אני בלחץ... בכל מקרה אני מקווה שיהיה בסדר..
  • איך הוא יודע שיש לו את זה? ולא יודע פרטים?
    בינתיים, אל תיכנסי לסרטים.
    אני אספר לך עלינו: האורולוג אמר לבעלי שיש לו וריקוצלה דרגה 1. התחלנו להיכנס כבר לסרטים, כי הרופא כבר רצה לקבוע לו תור לניתוח. אלה רק תני להם לנתח.
    וכבר התחלנו להגיד אם כדאי ומה הסיכויים בכלל שזה ישתפר וכאלה. היינו בלחץ ודיכאון מזה, חבל על הזמן. ואז הלכנו לרופא נשים שלי וסיפרנו לו את זה. אז הוא צחק ואמר שדרגה 1 זה כלום, ואם היה משהו יותר רציני הוא היה שולח אותנו לאורולוג שמתמחה בבעיות פוריות ובודקים מה האפשרויות. הוא אמר שיש מלא גברים עם וריקוצלה וכשהוא שולח לאורולוג מומחה בבעיות פיריון אז הוא מנתח רק 1 מ-100.
    סליחה על האורך, אבל אני מקווה שהצלחתי לעודד אותך קצת.
    בכל מקרה אם יש צורך תגידי לי ואני אשאל את הרופא שלי לגבי אותו אורולוג שלא ינתחו את בעלך סתם.
  • גם לבעלי יש וריקוצלה מדרגה אחת וזה שום דבר. הזרע שלו תקין
    לחלוטין וזה לא משפיע ברמות האלה. הוא לא ניתח את זה וזה לא
    מפריע לכלום.

ליאת
  • טלת,
    לדעתי הרופא שהמלצתי לך עליו באחד השירשורים הקודמים מטפל בזה.
    שווה לבדוק
    ד"ר יגאל גת
    http://www.pirion.co.il/HTMLs/Home.aspx
    בהצלחה

• הי,
    אני חדשה בפורום.
    לבעלי גם יש וריקוצלה, אני לא יודעת באיזו דרגה אבל לאחר שתי בדיקות זרע לא הומלץ לנו על ניתוח. בשתי הפעמים נאמר לנו שעדיין מומלץ לנסות לפני הניתוח כי לא מוכח שהניתוח פותר את הבעיה בוודאות (לא נמצא קשר ישיר בין הניתוח לכניסה להריון)
    בכל מקרה, בניסיון הראשון שלנו להיקלט הצלחנו אך היתה לי הפלה טבעית בשבוע 5 ומאז (4 חודשים) אנחנו לא מצליחים.
    אני מאוד בלחץ ובעלי לעומת זאת טוען שאני סתם נלחצת ושאם הצלחנו פעם אחת נצליח שוב.
    אני מקוה שהוא צודק.
    בנתיים הפורום הזה נראה כמו הצלה לנפש שלי..

אשמח לשמוע מה הרופא אמר לך בעניין

שיהיה רק טוב , שולחת נישוק
  • אז ככה - הרגע חזרתי מהרופא... האופא שולח אותו לבדיקת זרע אבל הבנתי מבעלי שאצלו זה בדרגה 2 או3 הוא לא ממש זוכר - גילו לו את זה לפני 10 שנים - בבדיקות לפני הגיוס.. אין לי מושג מה זה אומר ומה ההש]עה או החומרה של הדירוג הזה.. לפי מה שהבנתי מכן דרגה 1 לא כ"כ בעייתית... אני מקווה שגם אצלו לא תצוץ בעיה רצינית...
    לפחות הרופא בדק אותי ועל פניו הכל נראה בסדר.... אמן אמן
  • גם אצל בעלי גילו זאת בגיוס, לפני 10 שנים
    מחזיקה לכם אצבעות ותעדכני בבקשה על כל ממצא בנושא!!

אני די היסטרית מכך, בייחוד כי בעלי די שאנן ורגוע..

• אותו כנ"ל לגבי בעלי.. מבטיחה שכשיהיה לי עדכון ובה' שיהיה חיובי אעדכן
    שיהיה בהצלחה!!!
  • תודה, גם לכם

• בהצלחה ובשורות טובות!

VIL
  • טלת ונישוק!

אל תהיו בלחץ, זה באמת לא עוזר.
    טלת-טוב שהרופא אופטימי. אני יודעת שבאמת לא בטוח שהניתוח עוזר, וגם אם כן זה לא מיידי אל צריך לחכות איזה שלושה חודשים לראות אם יש שיפור.
    אז בכלל לא בטוח שיצטרך ניתוח.

נישוק-בעלך באמת צודק, אם נקלטתם פעם אחת אין סיבה שלא תיקלטו שוב. תנסי להירגע (אני יודעת שזה קשה) ולהנות בדרך
  • אני רוצה להאמין שזה זניח ושזה לא משפיע... בעלי תמיד אומר שגם אם זה משפיע על כמות הזרע זה לא נורא - כי להריון צריך רק אחד..... אני מקווה שהוא צודק..
    ונישוק אני במקומך הייתי רגועה אם הצלחתם פעם אחת השניה זה רק עניין של זמן ואמן שיהיה בקרוב...
  • סמיילי וטלת,
    תודה על העידוד. [
    אני רוצה להאמין ולקוות שזה נכון ושזה לא היה סתם פוקס שלא יחזור על עצמו...
    אולי אני באמת מגזימה ומלחיצה את עצמי, ימים יגידו ואני מקווה שבקרוב

מחזיקה לכולנו
  • טלת-בעלך צודק, מספיק זרעון קטן חמוד אחד בשביל הריון
  • סמיילי, את מקסימה

איך גיליתי את הפורום הזה רק עכשיו?????

• סמיילי גם אני מצטרפת לנישוק ומחזקת את דבריה - את מקסימה והלוואי שהזרעון הקטן והחמוד יגיע ליעדו במהרה!!!! אצל כולנו...
  • תודה על המחמאות
  • מה עם דרגה 2 מישהי יודעת?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה