תוצאות של מעקב זקיקים ראשון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות יקרות,
    היום עשיתי מעקב זקיקים ראשון והתוצאות שקיבלתי רירית הרחם- 5.8.
    הזקיקים: מצד אחד (ימין)10 מ"מ וקטנים. ומצד שני 11 מ"מ וקטנים. מה זה אומר.. נראה לי אין מצב כרגע להזרעה נכון? מה אני אמורה לעשות להתחיל ללכת למעקב כל יומים??? עד איזה גודל זה אמור להגיע? ותוך כמה זמן?
    המון תודה
    מותרדת מאוד
6 תגובות
עמוד 1
  • זה עדיין לא מספיק להזרעה בעוד יומיים ואח"כ כנראה עוד יומיים יזמנו אותך
    שוב. הזקיקים אמורים להיות בגודל של לפחות 18 מ"מ להפריה/הזרעה.

ליאת
  • היי
    מה שלומך?
    לא תאמיני אבל יש לנו אותן תוצאות אז אני יכולה לעודד אותך.
    המעקב זקיקים הראשון שעשיתי החודש היה ביום ה-11 של המחזור וראו רירית בגודל 5.8 וזקיק 11 מ"מ (בצד השני גם לי היו 10 מ"מ קטנים). ואז המשכתי כל יומיים לעשות מעקב זקיקים וגילית שהזקיק גדל בממוצע מ"מ ליום והרירית ממש גדלה. עד שאתמול (היום ה-18 למחזור) הזקיק ממש גדל ל-20 מ"מ והרירית ל-7.6 מ"מ. והיום הזרקתי אויביטורל כדי לעשות מחר הזרעה והרופא היה ממש מרוצה מהנתונים. גם ביום שסיפרתי לו שהזקיק הוא 11 לא היה לו ספק שהוא יגדל. ככה שאת תראי שבטח יהיה בסדר מתוקה.
    אגב, באיזה יום של המחזור את?

לירון

• תודה בנות על העידוד.......
    ללירונוש: אני ביום-11 של המחזור.
    שיהיה לך המון בהצלחה בהזרעה ושזאת תהיה הזרעה אחרונה....

תעדכני איך זה מתקדם
    ביי ביי
    נשיקות
  • תודה מתוקה
    את רואה. אפילו עשינו את המעקב הראשון באותו יום. גם אני נורא נלחצתי כשראיתי שהזקיק כזה קטן. אבל מסתבר שהוא גדל לו. בשבת הוא גדל ממש יפה (והרופא אמר שיכול להיות שזה בגלל מנוחה) אז כנראה שזה חשוב לנוח

שיהיה גם לך המון בהצלחה
    לירון

• היי
    אשמח להבין מה אומרים הערכים קצת התבלבלתי
    אלו תוצאות הבדיקות:
    ESTRADIOL (E-2) - 757 pmol/L
    LH - 1.80 IU/L
    PROGESTERONE - 26.1 nmol/L

האם אני לפני ביוץ? בביוץ? בביוץ שרק התחיל?
    הבדיקה נעשתה היום בשעות הבוקר
  • לפי התוצאות הללו את אחרי ביוץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה