אנדומטרין ווסת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מזה כשבוע וחצי שאני לוקחת יממה לאחר ההזרעה אנדומטרין שאלותיי הן?
    1. האם אני יכולה לקבל וסת תוך כדי שאני מוטלת הכדור אנדומטרין?

2. האם הטיפול באינדומטרין מעכב ווסת?

3. אילו תופאות לוואי יש כתוצאה מנטילת כדורים אלו, שכן מאז נטילתן שורף לי בשפתתים של הפה, מן תחושת של אכילת חריף . האם יש קשר בין השניים?

4. האם חום הגוף אמור לרדת , כאשר אין מחזור על נטילת הכדורים הללו
    אנא תשובתכ המהירה
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    האנדומטרין יכל לדחות את הופעת הוסת, אבל ברוב המקרים כאשר הוא ניתן כתמיכה במסגרת טיפולי פוריות, בסופו של דבר אם לא יהיה הריון יופיע הוסת.
    האנדומטרין יכל לגרום כמו כל פרוגסטרון לגודש בשדיים. אני לא מכיר קשר בין התרופה לתופעה שאת מתארת. כמו כל פרוגסטרון התכשיר מעלה מעט את טמפרטורת הגוף ולא מוריד אותה.
    בברכה

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מומחה לבעיות פוריות ולהפריה חוץ גופית (IVF)
    מנהל בנק הזרע במרכז הרפואי כרמל
  • שלום
    אני נוטלת אינדומטרין קרוב לשבועיים.
    ביום ה 22 של המחזור הופיע דימום מאוד קל, יום לאחר מכן זה התגבר, וכרגע זה היום השלישי וזה ממשיך. מרגיש כמו מחזור אך כמות הדימום היא יותר קטנה מהרגיל, אני לא יודעת אם זה בהשפעת האינדומטרין וזה מחזור רגיל או לא.
    הבדיקה של הביטא תהיה רק בעוד שבוע. התייעצי עם הרופא ואמר לי להמשיך עם האינדומטרין.
    אם זה באמת מחזור, אין לי איך לדעת בוודאות, האם בסדר להמשיך ליטול את האנדומטרין?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה