הנקה מרזה כן או לא? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אחת ולתמיד אני רוצה לדעת הנקה מרזה כן או לא?
12 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי היא כן מרזה אך באותה מידה גורמת לאכילה מוגברת בשל שריפת הקלוריות.
    אני באופן אישי ירדתי את כל 10 הקילו שעליתי בהריון תוך שבועיים מהלידה...
    בהצלחה
  • לאחר שהנקתי 9 חודשים וגיליתי שעדיין יש לי עודפים ,לא רק זה אלא שהמצאתי מושג חדש: כרס הנקה, אז גיליתי שזה תלוי במבנה ובגוף שלך כל גוף מתנהג אחרת יש כאלו ששורפות בטירוף ויש כאלו שהשומן נתקע ולא משחרר(כמו אצלי)

בולי
  • הנקה מלאה שורפת בין 500 ל-1000 קלוריות ליממה תלוי באכילה ובמישקל התינוק, בכל מקרה... במקביל ההנקה בשל כך גורמת לתחושת רעב, בשלב זה הכל תלוי באופי, מבנה ואורח חיים, מי שתאכל יותר אבל סלט סביר שההנקה תיטיב עימה ויש שתאכלנה עוגות וכו'.. מה שבהכרח יגרום לעליה במשקל...
    אז.. הכל תלוי...
    קרן-לי בן בסט, N.D
    דולה ומדריכת הכנה ללידה והנקה
  • רק להוסיף על כך שההנקה לאורך זמן עוזרת לדלדל את מאגרי השומן באיזור האגן והירכיים, חשיבות רבה לבעלות אגן רחב...

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • הכל נכון אבל ההנקה גורמת לך לרעב !!!!!!!!!!!!
    אז צריך להסתכל מה אוכלים

• אני הורדתי את כל 19 (!!!) הקילוגרמים שהעלתי בהריון אחרי 4 חודשים (הנקה מלאה). אני לא זוכרת תחושת רעב מוגברת... להיפך, מרוב העיסוק בתינוק והנקות תכופות בחודש הראשון הייתי שוכחת לאכול. אבל בשביל זה יש אמא שדאגה לפטם אותי...
    אני יכולה להגיד בבטחה שלא עשיתי שום דיאטה ואכלתי הרבה ביחס למה שהייתי רגילה לאכול בכלל לפני ההריון.
    ולא ! אני לא מאלה שאוכלות הכל ללא בקרה ונשארות רזות!
    פשו החלטתי להתרכז בהנקה ולדחות את ההתעסקות במשקל (דיאטות, התעמלות וכו') לעוד 6 חודשים ובינתיים ירדתי במשקל...

• נועה מתוקה, טני מקנאה, אומנם ירדתי אבל באיזה שלב זה נעצר ונשארתי עם עודף, בדרך כלל בהנקה הגוף שומר על איזה קילו שניים מהמשקל, כמאגרי שומן לחלב.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • לי נשאר קצת ציצי
  • אני מניקה מלאה ועד עכשיו היא אוכלת כל שלוש שעות אבל משעה הנקה זה התקצר למשהו כמו 20 דקות גג שזה משהו לא מוסבר אבל היא לא רוצה יותר כמה שאני מנסה לתת לה לאכול יותר ואני מאוד רעבה מזה נכון שבהתחלה הורדתי את כל המשקל ועוד 3 קילו שזה היה נהדר אבל בחודש האחרון העלתי עוד פעם 3 קילו בגלל שפתאום אני אוכלת המון המון מתוקים מה שלא היה לי בחיים שלי לא בהריון ולא בכלל ואני לא מסוגלת להפסיק לאכול :(

אז כן מצד אחד ההנקה עוזרת ומצד שני לא :(

צריך לסתום את הפה באמת ולראות מה נכנס לגוף אני עכשיו מנסה לגמול את עצמי משוקולדים וממתקים אבל לא בדיוק הולך לי נקווה לטוב

פאני

• את יכולה לקחת תוסף תזונה כרומיום פיקולינט הוא מוריד את התשוקה למתוק.
    ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • אני מרגישה שההנקה תוקעת לי את המשקל -כלומר כמה שאוכל לא אעלה במשקל , אבל גם אם אוכל פחות לא ארד
  • אני מרגישה שההנקה תוקעת לי את המשקל -כלומר כמה שאוכל לא אעלה במשקל , אבל גם אם אוכל פחות לא ארד
    כמוך כמוני
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה