מה זה ביוץ מאוחר? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מנסה להבין מה זה ביוץ מאוחר...
    האם בכל מקרה המחזור אמור להופיע 14 ימים אחרי הביוץ או שבמקרה של ביוץ מאוחר המחזור עדיין יופיע במועד שלו, רק שהחישוב לכניסה להריון משתנה?
5 תגובות
עמוד 1
  • בוקר טוב,
    ראשית כל- ברוכה הבאה והמון בהצלחה!!!
    תראי החלק היותר סדיר במחזור זה החלק מהביוץ ועד למחזור - כלומר הווסת (דימון ולא כתמים) מופיעה בדיוק 14 יום לאחר הביוץ!!
    ביוץ מאוחר- יתכן והביוץ נדחה קצת (ואותו אגב את יכולה לזהות בכל מיני דרכים- בדיקת שתן, כאבי בטן, הפרשות וכד') כיוון שהשלב הראשון של המחזור קצת השתבש אבל השלב שלאחר הביוץ אמור להיות קבוע והוא לרוב 14 יום לאחר הביוץ מופיעה הווסת...
    מקווה שעזרתי קצת אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת בשמחה לשאול...
    שיהייה המון בהצלחה
    שירה

תפילה קטנה אישית...
    ליושב שם למעלה-תן לכולנו את הכוח להיות מאושרות בחלקנו אופטימיות וסבלניות , הצלח דרכנו ונסיונותינו, ושלח ברכה עלינו, אמן.
  • תודה רבה על התגובה, בהחלט שפכת אור על הנושא.
    אני אשמח לשמור לי את הזכות לשאול אותך שאלות נוספות במידה ויצוצו.
    יום נעים
  • היי, אני מנסה להיכנס להריון ומשתמשת עם בדיקת שתן לזיהוי הביוץ.
    המחזור האחרון התחיל בתאריך 24.2 ובדרך כלל תקופת המחזור שלי היא 30 ימים כן שבתאריך 12.3 היה אמור להיות יום הביוץ אך הבדיקה לא מראה תוצאה חיובית עדיין.. זה כבר היום ה19 ואני יודעת שאחרי 20 ימים הביוץ נחשב מאוחר.. מה זה אומר? אני צריכה להיבדק? למה אין לי ביוץ שבועיים לפני המועד של הווסת?

• היי יש לי שאלה קיבלתי מחזור בפעם אחרונה ב24.7 עשיתי 2 בדיקות הריון שיצאו שלילי ובדיקת דם לפני שבוע שייצא גם שלילי ועדיין לא קיבלתי אם ייתכן שיהיה הריון למרות שכול הבדיקות ייצאו שלילי

*חייבתלציין שלפני שהיית אמורה לקבל את המחזור
    הייתי בלחץ אסטרונמי יכול להיות שבגלל זה הוא מאחר ככה הרבה זמן ..?אני כבר לא יודעת מה לחשוב
  • היי,
    אני חצי שנה אחרי לידה ?בניתוח קיסרי?ככה שזה הייתה חויה לא פשוטה עבורי הלידה .
    השאלה היא כזות שהמחזור שלי מאחר בטירוף משהו כמו חודש שלם הייתי צריכה לקבל ווסת ב17/10 ועד היום לא קיבלתי כלום חוץ ממלא הפרשות .
    יש מצב להריון חדש?
    מישהו מכירה?
    חושבת שאני צריכה להיבדק?
    אשמח שתענו לי ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה