רחם אחורי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הרופא אמר שיש לי רחם אחורי...
    אני לא כ"כ יודעת מה המשמעות של זה אבל אני זוכרת שפעם חברה אמרה לי שגם לה יש רחם אחורי וכשהיא רצתה להיכנס להריון אמרו לה שהתנוחה משפיעה... משהי יכולה לעזור ולנדב לי מידע????
30 תגובות
עמוד 1
  • ממה שאני שמעתי,במצב של רחם אחורית,החדירה מאחורה היא הכי יעילה כדי להיקלט,אז יאללה מהיום תנוחת הדוגי סטייל באהבה עינב
  • כן אבל בתנוחה הזו כשאני מסתובבת יש לי הרגשה שרוב הזרע יוצא ואני מתקמצנת עליו...
    דבר נוסף - תמיד אומרים להרים אחרי את הרגלים.. איך? לאן?
  • טלת ערב טוב!

רחם אחורי-מדובר ברחם אשר נוטה לאחור במקום לפנים,זוהי ויראציה נורמלית!
    לעתים רחוקות וההשלכות לרחם אחורי יכולות לגרום לכאבי מחזור,וכאבים בעת קיום ייחסיי המין!
    אבל באופן כללי אין לזה שום חשיבות קלינית,הרפואה רואה בזאת כדבר שכיח!
    נשיקות בייבילה

• עינב מהיכן שמעת את התאוריה המעניינת לגביי החדירה מאחור
  • כן כנראה שזה נכון.. אני יודעת שרק זרע אחד מספיק, אבל אני תמיד בלחץ שלא יצא... נראה לי שאם יהיו יותר אז הסיכוי גבוה יותר... עמידת נר? אני מקווה שיהיו לי כוחות לזה אחרי הסקס.. (אחרי הכל אני רחוקה מלהיות נאדיה קומניצ'י)
  • לא צריך להיות נאדיה בכדיי לבצע עמידה של 5 -7 ד'ק
  • אני לא זוכרת מאיפה שמעתי,אבל כן זה מה שאני לפחות שמעתיואני לא ינדב סתם מידע שעולה ברוחי באהבה עינב
  • היי ,
    פעם אחד הרופאים גם טען שיש לי רחם אחורית ( מאז כבר כמה רופאים טוענים כל אחד משהו אחר.. ) בכל מקרה אותו רופא המליץ לי אחרי קיום יחסי מין במקום להרים רגליים - לשכב על הבטן.
    לא יודעת.... אני רק מעבירה אינפורמציה, לא חותמת על זה.....

שלכן באהבה ....
  • ולא חייב ממש עמידת נר,אני אישית מצמידה את הרגליים לבטן לפחות ל10 דקות ואח'כ מורידה אבל נשארת עוד 10 דקות במיטה על הצד,ככה חודש שעבר נקלטתי(לצערי בהריון שלא שרד(כימי),אבל נקלטתי וזה מה שחשוב
    באהבה עינב
  • עינב

לא מחייב עמידת נר אבל רצוי מאוד!!
    זו התנוחה שתמיד ממליצים וימליצו עליה!!

להצמיד רגליים זו גם אפשרות,אבל פחות יעילה מעמידת נר זה בטוח!
    עמידת נר גורמת לזרע לזרום ולשחות במהירות,עד ממש ששערות החצוצרה יגיעו למגע עם הזרע עצמו!
    וכך סיכויי ההפריה נעשה מאוד גבוה.
    נשיקות בייבילה

• תודה לכולכן אני אאמץ את העצות ואבצע אותן - אולי בזכותכן יהיה שינוי...

עינב - לא אמרתי או שאלתי את הרופא כי הוא אנטיפת - נראה לי שאחליף אותו.
    אני משתתפת בצערך אבל מניסיון החיים למדתי שצריך להסתכל על חצי הכוס המלאה - מה שאומר שאם הצלחת להכנס להריון פעם אחת בטוח תצליחי בהמשך..
  • בייבילה אני מסכימה איתך בכל מילה,אבל תראי לא כולן יכולות לעשות עמידת נר,ואים לטלת מאוד קשה(כמו שלי) אז שלפחות תעשה מה שאני הצעתי
    לא נקלטים רק מעמידת נר באהבה עינב
  • אני אחרי הסקס הייתי שוכבת על הבטן , והרגלים נשארות סגורות

תנסי אחרי שאת בתנוחה לרדת ולשכב כמה דקות על הבטן ולא לזוז

יכול להיות שיוצא זרע אבל יש כמות לא קטנה שמספיקה שנשארת בפנים

הדבר הכי חשוב זה שתיהיה רגוע בשבועות האלה כי כל לחץ או מתח מעקב
    יש לנו בן...
  • עינב בוקר!!

בראש ובראשונה נעשה סדר בבלאגן!
    לא שיש לי בעייה עם צורת הניסוח שלך,ההמלצות שבדרך כלל מייעצים בפורום הן אמורות להיות אמתיות ולא לפי תאוריות כגון:שמעתי,ואמרו לי,והשכנה שלי סיפרה,וכדומה!

לגביי הריון רצוי ולא רצוי ונושא עמידת הנר-את ראית שהקלדתי בשרשור ש-"רק בעזרת עמידת נר מגיע ההריון הרצוי"
  • גם לי יש רחם אחורי ואין לכך שום השפעה על הקליטה ו/או ההריון עצמו. הדבר היחיד שיכול להוות בעיה הוא עצם יציאת הרחם עד לשבוע 12 וגם זה לא שכיח.

אשר לתנוחות- אין שום קשר לצורת התנוחה בשל רחם אחורי ו/או אחר.

מה שכן, יכולה להעיד מניסיוני (הריון שני) ושל חברותיי שקיבלו את המלצתי -להרים רגליים ולהמתין כמה דקות. לי זה בטח לא הזיק
  • אור

והנה עוד תגובה שמחזקת את דבריי

• הי

בייבילה - כשמישהי כתבה חדירה אחורית היא לא התכוונה ממש מאחור, אלא תנוחה שבה הגבר מאחורי האשה ( הבטן שלו מופנית לגב שלה במקום לבטן ), אבל החדירה הפיזית היא באותו מקום כמו תנוחה רגילה.

וטלת - אני אישית לא אוהבת את תנוחת ה"דוגי סטייל" אבל מצאנו תנוחה אחרת שבזמן האחרון רק אותה אנחנו מיישמים. וזאת בעצם תנוחת כפיות - שנינו שוכבים על הצד והוא מחבק אותי מאחורנית. זה מאוד נחמד והזרע לא בורח החוצה בכלל.

לא יודעת אם יש לי רחם אחורית או קדמית אבל בתנוחה הזאת נכנסתי להיריון.

בהצלחה

תמר
  • טיפטיפ בוקר טוב!!!

איך הגעת מתוקה למסקנה הזאת שאני חשבתי לרגע שהתנוחה האחורית היא למעשה "חדירה מאחור"
  • מה זה?
    ניראה לי שיש לי פיתרון.
    אני בטוחה שכלולנו פה ננצל את כל 6 הימים סביבי הביוץ,
    אז כל יום נעשה תנוחה חדשה
    ואז בע"ה שניקלט ניתווכח מה התנוחה שהכניסה להריון
    גם לי יש רחם אחורי כמו שידוע לי ..ואני ישנה תנוחה כל יום שאני יהיה סביב הביוץ,אבל אלך יותר על עמידת הנר.
    ניראה לי מועיל..מקסימום נירשם היתעמלות אומנותית

ביבילה מה קורה?
    נו פירקת את העוגות?

• הי בייבילה

קודם כל אין צורך להיות בשוק.
  • בייבילה,אים כבר מדברים על ניסוח,אז הניסוח שלך הוא שאת יודעת הכל ושאים אנחנו עדיין לא בהריון אז אנחנו לא יודעות כלום,אני לא חושבת שנועדנו להיות עטלפים בשביל להיקלט להריון,ואכן את אומנם בהריון רביעי,אז זה נותן לך את הזכות לשלול דעות של אחרות?אמא שלי היו לה 8 הריונות וסבתא שלי16 אז למה את חושבת שאת יודעת הכל אה?,אים תבררי עים רופאים את תראי שהם בכלל לא דוגלים בעמידת נר אז מאיפה את הוצאת את זה באהבה עינב
  • בנות,
    אין צורך להתווכח בכלל !!!!!!
    כולנו כאן כדי לקבל תמיכה ולתמוך באחרות, כל אחת רושמת את דעתה וכל אחת בוחרת מתוך כל הדברים את מה שהכי מתאים עבורה.
    לפי מה שאני יודעת אין כאן אף רופאה מתמחה בפורום וכל הדעות מדברות על ניסיון אישי ועל דברים ששמענו, כך שמה שמתאים למישהי לא בהכרח מתאים לאחרת וכולנו מקבלות כל דבר בערבון מוגבל ולא כהמלצת רופא.

אל תרדו לפסים כאלו. הכוונות של כולן כאן טהורות כדי לעזור לאחרות. שלכן באהבה ....
  • שני מתוקה,אני איתך בכל מילה וזה מה שבעצם גם אני ניסיתי להגיד באהבה עינב
  • הי טלת

לי יש רחם אחורי ואכן הרופאה שלי המליצה לי בתנוחה אחורית שאני אשכב על הבטן.
    האמת שלפעמים עשינו ככה ולפעמים לא ואין לי מושג מתי נקלטתי!!!
    אמנם המחזור סדיר מאוד אבל הביוץ מאוחר.

לדעתי צריך לזרום עם התחושות ולעשות מה שטוב לכם.
    בהצלחה!!

מורלי.

• בואו נסכם את הנושא
  • טלי מאמי מי דיבר על חדירה מאחור שהיא לא ישירות לרחם??? באהבה עינב
  • בנות.........
    אני מרגישה כ"כ לא נעים כל הבלאגן עלה מהשאלה שלי.
    אל תשכחו את המטרה של כולנו כשנכנסנו לפורום הזה לשכוח מהדברים המעיקים ולקבל עידוד ותמיכה!!!!
    גם אם אנחנו לא מסכימות לא צריך להתווכח. ועינב אל תפרשי אני בטוחה שזה סתם משבר, כולנו עם התפרצויות עצבים ותסכול אז די בואו נפיק את הטוב שבדבר.
    בייבילה ועינב - תודה לשתיכן אתן מקסימות והלוואי שתמחקו את הבלאגן שהיה...

אוהבת ת כולכן
  • .

VIL
  • היי
    גם לי אמרו היום על רחם אחורית הרופא אומר שזה לא מפריע להקלט מישהי שמעה משהו אחר ??
  • אין לזה שום משמעות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה