האם יכול להיות הריון כשבדיקה ביתית יצא שלילית? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות
    אני זקוקה לתמיכה/עידוד או כל דבר אחר שיוכל לעזור לי.
    יש לי ילד מכסים בן שנה וחצי (מה מאומר שאין בעיות פריון) ואני ובעלי מנסים כבר כמה חודשים להכנס להריון נוסף. אתמול גילתי שאני מאחרת אבל בדיקת הריון ביתי שעשיתי הבוקר יצא שלילית. האם זה קרה כאן למשהי בפורום שהיתה בהריון למרות שהבדיקה לא גילתה זאת? הביוץ שלי מאוחר יחסית ולא באמצע החודש והאיחור הוא בסך הכל של יום יומיים (זה היום ה-34 למחזור ומחזור אצלי נמשך בדרך כלל ביון 29 ל-32 יום לא סדיר).
15 תגובות
עמוד 1
  • הכל יכול להיות.........

תעשי בדיקת דם וזהו....

שיהיה בהצלחה
  • היי
    גם לי זה קרה המחזור שלי כמוך לא סדיר הוא איחר לי ביומיים עשיתי בדיקה ביתית ובדיקת דם יצא שלילי אתמול אחריי 10 ימי איחור עשיתי אולטרסאונד פנימי שלא ראו כלום ובנוסף הרופא נתן לי בדיקת דם שיצאה חיובי כמובן הוא אמר שזה חלש כמו הריון כימי כי זו ההתחלה ממש פשוט נקלטתי יותר מאוחר ממה שחשבתי אז שבוע הבא אני שוב צריכה לעשות בדיקת דם שזה יהיה יותר ברור
  • זו שוב אני תעשי עוד קצת זמן בדיקה נוספת והכי חשוב בהצלחה אני מחזיקה לך
  • גם לי זה קרה, עשיתי בדיקה ביתית שיצאה שלילית, ולאחר יום עשיתי בדיקת דם שיצאה חיובית. אך לצערי, ההריון הזה היה הריון כימי שהסתיים אחרי שבוע.

יעל
  • הי,

הבדיקה הביתית שלי יצאה שלילית- ואחרי שלושה ימים בערך חיובית!!!

כאשר התוצאה של הבדיקות היא שלילית זה לא בטוח במאת האחוזים....
    כאשר התשובה חיובית זה בטוח!!!

למעשה הבדיקה בודקת ריכוז של חומר מסוים, והסתברותית דוקא בדגימה שנגעה במקל היה ריכוז קטן מהחומר- המקל לא "יזהה" את ההורמון, ולא יראה תוצאה חיובית.

כפי שאת רואה אצלי, הבדיקה השניה צדקה!!

בהצלחה.
    זה ברווז!
  • בטח שיכול להיות כזה דבר.
    יש לי חברה שעשתה בדיקת ביתית אחרי שבוע איחור וזה הראה לה שלילי, ואז היא עשתה עוד פעם כעבור שבוע נוסף וזה יצא חיובי.

אני מציעה לעשות בדיקת דם. זה הכי בטוח
    בהצלחה
  • בטח שזה יכול להיות,לחברה שלי היו3 בדיקות שלליות ורק בשבוע 9 גילתה שהיא בהריון באולטראסאוד באהבה עינב
  • תמיד יש ספק - אם בא לך להיות בטוחה אז את חייבת לעשות בדיקת דם..
    ב ה צ ל ח ה
  • יכול להיות ועוד איך. אני עשיתי בדיקה ביתית באיחרו של יום אחד והיה שלילי.

• זה יכול להיות, בהריון הראשון שלי הבדיקה הביתית יצאה שלילית , בגלל שהייתי באחיור של המחזור הלכתי לעשות בדיקת דם ויצאה חיובית..

עדי
  • שלום לכולן. לפני כחודשיים נפל לי הריון באופן טבעי. קיבלתי מחזור כרגיל אחריו (המחזור שלי מדוייק מאוד) אני כבר ביום ה5 לאיחור, לפני שלושה ימים בדיקת הריון ביתית יצאה בהירה מאוד אבל חיובית ומאז עשיתי עוד 5(!!) והן יוצאות שליליות אחת אחרי השניה. זה חסר סיכוי? (שואלת ובמקביל מחכה להפניה לבטא כמובן)
  • שלום לכולן , לפני 9 ימים היה לי ביוץ . אני אמורה לקבל מחזור עוד 5 ימים .מתוך סקנות עשיתי בדיקת דם לפני כמה ימים שלילי וגם לפני יומיים בדיקה ביתית יצא שלילי ...
    זה מוקדם ???
  • לי מאחר יומים מחזור עשיתי בדיקה ביתית יצא שלילי קבעו לי תור בדיקה דם אני מפחדת שיצא שלילי בחיים לא מאחר לי מחזור
  • שלום לכולן,
    המחזור שלי מאחר כבר ב6 ימים..
    עשיתי 2 בדיקות היריון ושתינו יצאו שליליות,
    קרה למישהי ? יש טעם לבצע עוד בדיקה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה