אם העובר לא מתפתח-האם יש סימפטומים מקדימים לכך? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות ורופאים נכבדים, ערב טוב.
    אני בשבוע 6 להריון, ולכן אוכל לעשות בדיקת דופק העובר רק בעוד כשבוע.

אני מתה מפחד ודאגה, כי קראתי שפעמים רבות אישה רגועה ושמחה באה לרופא, ומסתבר שלתינוק אין דופק!

שאלתי היא: האם העובדה שאני חשה בחילות, שינויי תיאבון וכאבי חזה מצביעה על העובדה שההריון מתפתח, או שייתכן ואני חשה את כל הסימפטומים הללו, אבל בעצם התינוק כבר הפסיק להתפתח בתוכי!?

תודה רבה וערב נעים

8 תגובות
עמוד 1
  • למיטב ידיעתי, הסימפטומים של ההיריון ממשיכים בכל מקרה... אבל אל תחשבי על הגרוע מכל. חכי שבוע, תעסיקי את עצמך בדברים אחרים (עד כמה שאפשר)- כי אין כאן תעודת ביטוח. לצערנו, גם לא אחרי האולטראסאונד הראשון...
    תחשבי חיובי והכל יהיה בסדר.
    בהצלחה!!!
  • יקירתי
    אני כל כך מבינה אותך אני גם מתה מתה מפחד ואני צריכה לחכות 3 שבועות כי הרופא שלי בחופש וגם פסח באמצע....
    קשה להגיד שצריך לעשות או לחשוב על משהו אחר אבל ...
    אני מנסה ...
    שיהיה לנו בהצלחה ....
  • שלום
    תיראי לי זה קרה בהריון הכודם בשבוע 6,7,8 לא ראינו דופק ואז רופא שלך אותי לבית חולים לעשות גרידה. אני רוצה רק להגיד לך מניסיון , אני יודעת שזה מאוד מלחיץ, אבל זה לא תלוי בך .אז תפסיקי לדאוג הכל יהייה בסדר. לפי תחושות או בחילות או כל דבר אחר אי אפשר להגיד אם ההריון תקין או לא.... אבל הכל יהייה בסדר אנחנו איתך!!!!! בהצלחה!!!! ותספרי איך הייה

$$$

• הי מיה,

אני גם לגמרי מבינה אותך. אני בשבוע 6+6 אחרי הריון חוץ רחמי והא.ס הראשון שלי הוא רק ביום חמישי.

מעבר לכך גם אין לי ממש סימפטומים כך שזה מצטרף להרגשת הלחץ הכללית.

מה שבטוח הוא שהלחץ לא מוסיף..

• היי מיה

כל הסימפטומים נשמעים כאילו את בהריון אז למה לחשוב פסימי?
    תחשבי אופטימי....הכל יהיה בסדר....
    גם אני חיכיתי בקוצר רוח לבדיקה ה-1 של הדופק והכל היה בסדר,טפו טפו טפו...
    חוץ מזה זה לא בשליטתך.....אז תמשיכי להנות מהחיים ומההריון ונקווה רק לטוב!!!

בהצלחה!
  • היי בנות
    אני ממליצה לכן לחשוב באופן חיובי ולא למלא את הראש
    במחשבות מיותרות(אני יודעת שקשה אבל תשתדלו)
    מחזיקה לכן
    ובהצלחה
  • הי, בנות.

עשינו בדיקת דופק, והכל בסדר עם העובר.

המזכירה של הרופא אמרה שתופעה של העדר דופק לא מתרחשת הרבה, והציעה להיות רגועים:)

אז אני אשתדל להישאר רגועה, ומאחלת לכל הבנות הריון קל, וכמה שפחות דאגות!

מאיה
  • אני בשבוע שמונה עשינו בדיקה בשבוע 6 והכל היה תקין עם דופק אבל אחרי מאמץ התחילו לי כאבים בבטן תחתונה והשבוע הבחילות הפסיקו לי אז התחלתי ממש לדאוג וכך הגעץי לפה.
    האם מישהי מזדהה?
    אני בהריון ראשון וממש בלחץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה