אין לי ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני לא מבינה את זה, כל בוקר אני מודדת חום, ולא עולה לי בכלל, ובעיקר בימים שאמור להיות לי ביוץ לפי חישוב המחזור, גם כלום, אולי אין לי בכלל ביוץ ובגלל זה אני לא מצליחה להיכנס להריון, אני מזה מפחדת, מה עושים?

רויטל
9 תגובות
עמוד 1
  • כמה זמן אתם מנסים?
    וכל כמה זמן את מקבלת מחזור?

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
    VIL
  • פינוקי,

אל תלחצי מותק. אולי כדאי שתנסי את בדיקת הביוץ הביתית?

היא אומנם "לא להיט", אבל יתכן מאד שבעזרתה תדעי את ימי הביוץ.

הלכת לרופא? טופלת בעבר?

סוויטי

הכי קרוב אליך... אמא!
    [
  • פינוקי חמודה!

כמה זמן אתם מנסים?
    היית כבר אצל הרופא?
    הוא יכול להתחיל לעשות לך מעקב זקיקים-זה הכי בטוח ווודאי אם יש ביוץ או לא. מתחילים לעשות בדיקות דם וUS מהיום ה-12-13 למחזור בערך עד שרואים מתי הביוץ. זה קצת מטרטר אותך, אבל לפחות תדעי ככה אם את מבייצת ומתי.
    וגם אם לא, זה לא סוף העולם. יש כדורים שמסדירים את העניין הזה.

בהצלחה
  • תודה.

אנחנו מנסים 3 חודשים ולא עדיין לא הייתי אצל הרופא, רציתי לנסות קודם באופן טבעי, אבל אני רואה שזה לא מצליח, אז נראה לי שעדיף ללכת לרופא.

רויטל
  • אל תילחצי זה לא הרבה זמן בכלל, כל עוד את מקבלת מחזור-זה מעולה!! (אני למשל צריכה לקחת כדורים כדי לקבל...) כל עוד יש מחזור- יש ביוץ....אולי עדיין יש השפעה של גלולות בגוף...ובכל מיקרה,את יכולה להתייעץ עם הרופא שלך...שיהיה בהצלחה!!!
    שיתגשמו כל משאלות ליבנו במהרה....

• גם אני בדעה של אל תלחצי
    שכל משאלות ליבנו יתגשמו 3>
  • אם את מקבלת ווסתות סדירות אז מה הבעיה???
    3 חוד' זה כלום! הרופא לא יסכים לטפל בך...
    אם הווסת לא סדירה זה משהו אחר... אבל כל עוד הווסת סדירה... הוא יאמר לך לחכות עוד 4-5 חוד' לפחו!

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
    VIL
  • מותק, יש מחזור=יש ביוץ.
    עד כמה שקשה, תנסי להוריד לחץ ולהנות מהתהליך כל יום קורים ניסים, גם לנו עוד יקרו...
  • מותק, יש מחזור=יש ביוץ.
    עד כמה שקשה, תנסי להוריד לחץ ולהנות מהתהליך כל יום קורים ניסים, גם לנו עוד יקרו...
    עשיתי מעקב זקיקים ולא רואים ביוץ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה