לכל הבנות שעברו צילום רחם... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• אנחנו מנסים כבר כמעט שנתיים להרות ללא הצלחה..

מסתבר שהבעייה היא בשנינו ואנחנו צריכים להתחיל הזרעות...

ביום רביעי יש לי תור לצילום רחם ואני ממש מתה מפחד!!!!!!!!!!!!!

אמרו לי שזה כואב ואני ממש רגישה אפילו אולטראסונד ווגינלי כואב לי..

יש מישהי שעברה את הצילום ויכולה לספר איך היה ומה סוג ורמת הכאב..

תודה רבה!!!!!!!!!!
17 תגובות
עמוד 1
  • אני מזדהה איתך בעניין הכאב. גם אני שונאת הזרעות, בדיקות וגינאליות וכל שאר דברים לא נעימים
    לשמחתי, לא עשיתי צילום רחם אבל בנות שעברו את זה סיפרו שזה אמנם כואב אבל לא בצורה נוראית.
    האמת, שאני שמעתי שאם עושים את הצילום בצורה פרטית ומשלמים יותר, אפשר לבקש הרדמה.
    אז גם זה שיקול.
    העיקר שיעבור לך בקלות
    לירון
  • אגב, למה את חייבת לעשות צילום רחם לפני ההזרעות?
    לירון
  • האמת היא שכבר איזה חצי שנה הרופא אומר לי לעשות צילום רחם ואני מתחמקת אבל עכשיו כבר אין מנוס הוא אומר שלפני ההזרעות אני חייבת לעשות צילום כי אם חלילה יש בעיה או סתימה אז הזרעה לא תעזור וחבל סתם לעשות צריך ללכת ישר על הפרייה...

איזה כיף לך שלא עשית..
    איך וויתרו לך על זה?.
    הבעייה רק עם בעלך?.

תודה על העזרה..

• הי שלום,

אני עברתי צילום רחם במסגרת הבדיקות שקיבלנו בתחילת הטיפולים (כרגע הזרעות) ולא אשקר ואגיד
    לך שלא כאב, אולי אני רגישה יותר מבנות אחרות אבל בשבילי זה היה סיוט וטוב שנגמר, לא כ"כ רוצה
    להיזכר בכל התהליך הזה.. למרות שעדיף לדעת לקראת מה הולכים כך יש קצת יותר ביטחון למרות הפחד
    הייתי ממליצה לקחת את בעלך/אמא/חברה .מקוה שאת יודעת אבל אסור לקיים יחסים עד הצילום
    ויש להביא את הטופס חתום איתך לצילום. יתכנו דימומים וקצת כאבים אז קחי איתך אופטלגין.
    זהו ממי, היי חזקה זה עוד צעד אחד לקראת ההיריון המיוחל, בחדר לידה יכאב יותר... ראי זו כהכנה !
  • היי לאקי..
    תודה על ההכוונה..
    אני מתארת לעצמי שזה ממש כואב ובגלל זה אני ממש מפחדת!!
    רוצה כבר להיות אחרי זה ולדעת שהכל תקין...
    בעלי יבוא איתי בעז"ה אבל הבאסה היא שאני נידה כי אני במחזור עכשיו ובעלי לא יוכל לגעת בי ולתמוך פיזית ובגלל זה אני יותר בלחץ!!

הרופא הביא לי היום מוקסיפן אנטיביוטיקה שצריך לקחת לפני ואחרי הבדיקה..
    גם לך נתנו??
    מה הרעיון? כדי שלא יהיה דלקת?.

תודה רבה על העזרה!!!
  • היי,
    אני עברתי צילום רחם ואני מצטערת שאני לא יכולה להרגיע....
    זה כואב אבל לפחות זה לא לוקח הרבה זמן, זה סיוט שנמשך שניות, אצלי גם מסתבר שרופא עשה לי את הבדיקה עם ציוד ישן אז זה כאב יותר, אבל אחרי הבדיקה לא הרגשתי כלום, עוד הלכנו ליום כייף להסתובב בת"א....
    יש רופאים שהבנתי מבנות שבכלל לא מרגישים אצלהם כלום חוץ מחוסר נעימות אז זה מאוד תלוי ברופא ובציוד.
    אני יכולה להמליץ לך על רופא בשם דר' טוגנדרייך שכל הבנות שהיו אצלו פשוט מכנות אותו " הקוסם " כי הוא לא מכאיב והרבה בנות אחרי הבדיקה נכנסות להריון בצורה טיבעית ( כי הבדיקה מנקה את המעברים והזרע עובר יותר חלק ).
    היה לי את הטל' שלו ונאבד לי. אני ישיג לך אם תרצי.....
    בכל מקרה יש המלצה לקחת אופטלגין או אדוויל חצי שעה לפני הבדיקה, זה מקל על הכאב.
    שלכן באהבה ....
  • היי מתוקה
    אצלי הרופא ממש לא העלה את הנושא של צילום הרחם.
    הבעיה היא גם אצל בעלי (המרפולוגיה של נמוכה) וגם לי יש בעיה, כי אני כנראה לא מבייצת טבעי, אז אני מקבלת איקאקלומין.
    אבל במסגרת ההזרעות הרופא רואה שיש זקיק כתוצאה מהאיקאלומין והוא ראה שנקלטתי אחרי ההזרעה הראשונה (למרות שלצערי לעובר הפסיק הדופק ונאלצתי לעבור גרידה), אז הרופא מניח שהדברים תקינים (טפו טפו טפו). האמת שקצת הייתי לחוצה, כי בפעמים שהייתי במעקב זקיקים הזקיק היה בימין וחששתי שיש בעיה בשמאל (שאפשר לגלות רק עם צילום רחם) אבל לשמחתי הרבה הפעם הזקיק הוא בשמאל.
    אני הבנתי מהרופא שלי שהוא לא ממהר להפנות לצילום רחם.
    כנראה שהרופא שלך רואה אחרת את הדברים.
    אני ממש מקווה שיעבור לך בקלות
    לירון
  • שני,
    תודה רבה על ההעזרה..
    הרופא שעושה לי הוא יחסית עדין הבעייה אצלי שבמצבים כאלה אני מתכוווצת ולא מרפה ואז זה כואב ואין לי שליטה על זה...
    נראה לי שאני אקח משכך כאבים לפני למרות שהרופא שזה לא עוזר..

לירון,
    אם נקלטתם כבר פעם אחת אז באמת זה מראה שהכל תקין ב"ה..
    אנחנו כבר שנתיים לא נקלטים אז יש טעם בבדיקה..
    גם לי יש בעייה בביוץ.כנראה ואני לא מביייצת ואפילו איקוקלומין לא עזר לי..
    לבעלי יש תנועתיות נמוכה ומס' תאים תקינים יחסית נמוך...

אתן יודעת למה המוקסיפן??
    מישהי גם קיבלה?.

תודה על הכל!!!
  • היי,
    צירפתי לך גם את האתר של הדר' וגם קצת חוות דעת מפורום אחר.....

http://pirion.goop.co.il/Web/SiteHomePage.aspx

http://sf.tapuz.co.il/shirshur-34-76311536.htm
    שלכן באהבה ....
  • הי מורנה..

לגביי הצילום רחם... אני חייבת להגיד לך שאכן כל אחת מגיבה אחרת.... אני מאוד מאוד רגישה באיזור ודי סבלתי מכמה הזרעות שעברתי....אבל דווקא הצילום לא כאב לי כמעט בכלל... הרגשתי מעין כאבי מחזור לזמן מאוד קצר וזהו!!!!

אני לא קיבלתי מוקסיפן.. אלא סטרואידים משום שהיה חשש לרגישות ליוד.. מאחר ואני רגישה למוקסיפן...
    לקחתי אופטלגין לפני הבדיקה.... שכנראה עזר...

בקיצור... אני מקווה שגם לך יהיה בסדר....ואגב אצלי בצילום ראו שיש ככל הנראה חצוצרה אחת חסומה... שלא אמורה להשפיע על הריון.. אבל לרוע המזל אני תמיד מבייצת בצד השני!! זה היה לאחר מספר הזרעות...

שיהיה לך המון בהצלחה!!! ונראה לי שלא אמרתי לך.. אז גם ברוכה השבה!!!

קוקית
    מצפים לך מעבר לים...
  • תודה רבה לכן בנות מדמהימות!!!!!!!!!!!!!

כבר שכחתי איזהו הרגשה נפלאה זו להיות פה!!!!!!!!!

שנתבשר בעז"ה כולנו רק בשורות טובות....

שני,
    תודה רבה על המידע...

• השגתי את המס' : ד"ר דניאל טוגנדרייך טלפון: 03-6190773
    ועוד קצת חוות דעת שירגיעו אותך :

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=180&msgid=37627600
    שלכן באהבה ....
  • שני,את ממש מקסימה...
    תודה רבה!!!

בכל אופן לא נראה לי שאני אעשה אצלו כי כבר יש לי תור ביום רביעי וממש דחוף לי לעשות כמה שיותר מהר..

אני מהדרום והוא מת"א אז זה רחוק לי...

ממש תודה על הדאגה והעזרה..
  • מורנה גם אני עשיתי צילום רחם זה היה אחד מהבדיקות שעשו לי לפני ההזרעות האמת זה לא כ"כ נעים כמו ש"עושים" לך כאבי מחזור כואבת הבטן אבל זה כמה שניות וזה נסבל האמת כ"כ הפחידו אותי לפני הצילום הזה וחשבתי שזה יכאב יותר אז אם אני שאני ממש אבל ממש פחדנית ורגישה עברתי את זה גם את תעברי שיהיה הבצלחה וב"ה תקין ותהיי גיבורה....
  • היי דנה,

תודה רבה על העידוד..

מקווה שבאמת יילך לי טוב ובקלות..

בהצלחה בהזרעות....

• הי מורנה,

לגבי שאלתך על האנטיביוטיקה - אז לי לא נתנו ולא יודעת למה לך כן נתנו. אולי את רגישה ליוד ?
    אולי הרופא רוצה למנוע התפתחות דלקת , למרות שסתם כף לתת אנטיביוטיקה לדעתי מיותר ובמרבית
    המקרים לא מתפתח זיהום או משהו. כדאי אולי לברר את הנושא, לכמה ימים נתן ?

בהצלחה ושוב ברוכה הבאה !

• הבדיקה כואבת מאוד וצריך להיות מוכנות לזה. אני לכחת כדור אחד ועדיין מאוד כאב לי. אני לא הייתי מודעת לרמת הכאב ואסור לזוז במהלך הצילום ולא לגעת בבטן. אם את לא מוכנה רגשית ונפשית זה אמור להיות מאוד טראומתי.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה