שאלה למי שעברה הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות שעברו הזרעה-אתמול עברתי הזרעה ומאתמול יש לי הפרשות חומות (סליחה...) וזה לא הפסיק
    יש לכם מושג מה זה!?!?
11 תגובות
עמוד 1
  • היי קרן

בחיים לא היה לי הפרשות אחרי הזרעה

אבל זה לא נראה לי שזה טוב יום א תתקשרי לרופא שלך

ותבדקי את זה וכמובן נשמתי אני מחזיקה לך

שהכל היה בסדר ובס"ד היה הריון

נעמה
  • הי קרן!

דווקא לי תמיד היו הפרשות חומות ואפילו דימומים חלשים לאחר הזרעה...מדובר בפציעה קלה של רירית הרחם... וזה משהו מאוד שכיח ולא משפיע על הסיכויים!! מה לעשות אנחנו כנראה יותר רגישות...

יאללה המון המון בהצלחה!!!!!

קוקית
    מצפים לך מעבר לים...
  • קוקית- נראה לי שאת צודקת זה בדיוק מה שאמר לי הרופא- רק שאני גי פחדתי כי זה כבר יומיים

[
  • קרן...

אל תדאגי זה בטח יפסק היום!! וזה מאוד שכיח!!!
    מדובר בפעולה חודרנית... ולכן יש את ההפרשות האלו...
    אני מאמינה שהכל בסדר!!
    מצפים לך מעבר לים...
  • קרנוש
    אל תילחצי. לי יש אחרי ההזרעה אפילו יותר מכתמים חומים, אלא ממש דימום קל. כמו שקוקית אמרה זה מהצינורית שפוצעת את צוואר הרחם. אבל הדימום אמור להפסיק והוא לא פוגע בכלל בסיכויי ההצלחה.
    לירון
  • היי קרן גם לי היה באותו יום של ההזרעה הפרשה חומה אומנם לא רצינית אבל ראיתי על התחתונית והרופא אמר שזה בסדר שזה כתוצאה משרעטה בצוואר הרחם שגרם לדימום העיקר זה לא עכשיו זה ---שלא תראי את הדימום הזה בעוד 14 יום שתהיי נקייה 9 חודשים ב"ה
  • גם לי היו הפרשות אחרי ההזרעה - הן נמשכו שבוע!
    אני מקווה שאצלך הסוף של ההפרשות יהיה בהריון!
  • קרן, שיהיה בהצלחה!
    מקווה שהחודש הזה יגמר בבשורה טובה!
  • היי לכולם יש לי שאלה אתמול עברתי הסרעה ראשונה והיו לי הפרשות לא בתדירות גבוהה אבל מדי פעם כמי דקירות בצד שמאל וכאבים בגב התחתון יש מישהי שיודעת על זה משהו או עברה דבר כזה ?
  • היי לכולם יש לי שאלה אתמול עברתי הסרעה ראשונה והיו לי הפרשות לא בתדירות גבוהה אבל מדי פעם כמי דקירות בצד שמאל וכאבים בגב התחתון יש מישהי שיודעת על זה משהו או עברה דבר כזה ?
    אולי כי את מבייצת גם
  • שבוע לאחר ההזרעה הופיע לי הפרשות אדומות בהתחלה ואז חומות יש לזה הסבר מה זה ווסת אולי?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה