מישהי הצליחה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יש בפורום מישהי שעברת הפלה טבעית והצליחה להיכנס להריון? ואם כן אחרי כמה זמן?
    זו אולי שאלה טיפשית שהתשובה לה ידועה מראש אבל אני כבר בנסיון השלישי אחר ההפלה והחודש הזה ניסיתי להעזר בערכה לביוץ,התוצאות במשך 6 ימים היו שלילות - כלומר אין ביוץ.
    אני יודעת שגם כשיש מחזור סדיר כמו שלי(כל 28 יום) לא בהכרח אומר שיש ביוץ כל חודש.אני מתוסכלת נורא מההפלה ומהנסיונות הכושלים.
    אני פוחדת נורא שיש לי בעיה למרות שהיה הריון (שנפל).
    אני משתדלת להיות אופטימית ורגועה אבל כל חודש מתפתחת ציפייה שבסופה יש אכזבה.
    אני בלחץ תמידי,מתי כבר אהיה בהריון ואני כל הזמן מדמיינת איך זה יהיה...איך הוא יראה,איך יקראו לו, איך אני אהיה מאושרת!
    סליחה אם נשמעתי דרמטית
    נעמונת
19 תגובות
עמוד 1
  • הי נעמונת,
    אני בדיוק באותו מצב, רק שאנחנו מנסים כבר חצי שנה אחר ההפלה,
    אולי זה לא מעודד אותך בעצם...
    גם לי עוברות אותן המחשבות ואין הרבה מה לעשות
    הרצון להיות אמא ינצח בסופו של דבר את הכל!
    בהצלחה!

טולי
  • היי נעמונת,
    בדיוק כתבתי כאן הודעה על: "מתי אפשר להרות שוב אחרי הפלה" (כמה הודעות לפנייך)...
    אני גם עברתי הפלה ואני נמצאת בדיוק בנקודה שאוטוטו נוכל לנסות שוב, אם הבדיקה הבאה תראה שהרחם נקי.
    המון בנות הצליחו להכנס להריון אחרי הפלה, בלי קשר אם היא טבעית או לא, והרבה אומרות (וחלק כתבו לי בזמנו) שאפילו הסיכוי להקלט גדול.
    זה כמובן נורא אינדיבידואלי לכל אחת ואת לא היחידה שלוקח לה זמן.
    תוך כמה זמן לקח לך להרות מהרגע שהחלטתם לנסות? (לפני ההפלה)
    תתעודדי מזה שכן הרית פעם אחת, זה בהחלט אומר משהו ואל תתייחסי לזה כמובן מאליו.
    לי יש את אותן חששות כמו לך: האם אני אקלט מהר? האם ההריון הבא יהיה תקין ועוד המון מחשבות.
    אני אשמח לדעת ממך, כמי שנמצאת כבר בניסיונות, מתי התחלת שוב לנסות להרות אחרי ההפלה?
    תמשיכו לנסות, אל תתייאשי ותנסי רק להתחזק ממה שעברת ולא להישבר למרות שזה קשה ותאמיני לי אני יודעת.

אני מחזיקה לך
    טארה

טארה
  • היי

תודה על התגובות

טארה, לפני ההפלה הצלחתי בנסיון השני (כלומר ניסיתי חודשיים) ואז בשבוע 5 או 6 אחרי שקיבלתי את התוצאה של בדיקת הדם,הרופאה אמרה לי שיש לי הריון צעיר וצריך לעשות עוד בדיקת דם לראות שזה מתפתח.יום למחרת החלו דימומים וזאת הייתה הפלה.זה שבר אותי.
    הרופאה שלי ייעצה לי לחכות 2 מחזורים ורק לאחר מכן לנסות שוב אבל אני החלטתי להתחיל אחרי המחזור הראשון שהגיע אחרי ההפלה.
    מאז היו 2 נסיונות שכשלו והחודש אני בנסיון השלישי.
    באיזה שבוע הייתה לך הפלה ומה הייתה הסיבה?
  • טולי, את גם נעזרת בערכת ביוץ?
    באיזה שבוע הייתה לך הפלה?
  • נעמונת
    לי הייתה הפלה בסוף דצמבר ושבוע שעבר גיליתי שאני בהריון
    והייתי אצל הרופא ממש לפני שבועיים ואמרתי לו אני לא מצליחה
    וגם רשמתי כאן שהוא פשוט צחק עליי כי מבחינתו אני פורייה
    אז אני חושבת שאצלך זה בדיוק כמוני הרי היית בהריון אז למה לא תהיי עוד פעם?
    פשוט אני הייתי מאוד לחוצה וכל חודש הייתי ממש בדיכאון שהיא

http://s2.rimg.info/a72b7b5862dd5d4c6bcd82d34efead62.gif
  • נעמונת,
    לי היתה הפלה בתחילת שבוע 7. גם אצלי ההריון לא התפתח, לא נראה דופק אחרי 3 בדיקות והיו לי דימומים וכאבי בטן תחתונה.
    אפשר להגיד שזה מזל כי זאת היתה ממש התחלה ולא היה לי למה להתקשר, למרות שבכל שלב זה קשה.
    טארה

טארה
  • הי נעמונת,

אני ניסיתי את ערכות הביוץ וחשבתי שהם לא עובדות, בסוף הסתבר לי שאני פשוט מבייצת מוקדם, ביום ה-11, ובמקרה הייתי אצל הרופא שאמר לי את לפי גודל הזקיקים שהוא ראה.
    את ההפלה עברתי באמצע שבוע עשירי, ויכלתי לחסוך לעצמי הרבה עוגמת נפש אם לא היה כזה רופא אידיוט (שחלפתי מאז כמובן...).
    גם אני הצלחתי בניסיון השני כמוך...
    יש לנו סיפור דומה, אולי גם נהיה בהריון ביחד...
  • חגית - בהצלחה עם ההריון, איזה כיף לשמוע.
    טולי וטארה אני מחזיקה לנו אצבעות ...
  • בנות
    אני ממש מאחלת לכולכם ממש בקרוב להיכנס להריון והכי חשוב
    אל תהיו לחוצות
    לי הייתה הפלה ממש בשבוע 10 עובר בלי דופק אז אני ממש מפחדת
    ובע"ה הכל יהיה בסדר
    אז מחזיקה לכולכם

http://s2.rimg.info/a72b7b5862dd5d4c6bcd82d34efead62.gif
  • מאמי שלי
    אני חמישה חודשים אחרי הפלה (שבוע 6 ללא דופק) נכנסתי להריון(נחשב להריון ראשון) אני שבוע 10 תודה לאל ומקווה שהכל ימשיך כשורה.
    מיד אחרי ההפלה נכנסתי ללחץ וכל חודש שלא נכנסתי בו להריון שיתק אותי והלחיץ אותי יותר, חודש לפני שהתעברתי הייתי אצל הרופאת נשים המדהימה שלי שאמרה את אלו המילים תפנימי- להוריד הלחץ, הרבה סקס בכיף בלי לחשוב על ההריון והוא יבוא לבד-שתבורך.
    הלחץ מיותר
    עינב
  • נעמונת...

שיהיה לכם המון בהצלחה ושבעז"ה תיקלטו בקרוב להריון תקין ומושלם!!!!

בהצלחה...

• היי נעמונת,אני זוכרת אותך
    אני לא יודעת אים את זוכרת אותי,אני עברתי הריון כימי(הריון צעיר שלא התפתח)
    זה היה בתחילת ינואר ובסוף ינואר באותו החודש נקלטתי מחדש להריון הנוכחי,לא האמנתי שיהיה מצב שאני יקלט כל כך מהר,ועוד בעלי היה חולה עים חום גבוה,היינו ביחד אולי פעמיים!!!ככל הנראה בגלל שלא האמנתי אז לא הייתי בלחץ ולא חשבתי על זה אז נקלטתי
    מאמי אל תהיי מתוסכלת,אני כל כך מבינה אותך אבל תחשבי על זה-אים נקלטת אז יש לך תעודת ביטוח שאתם פוריים,וזה לא יעיד חס ושלום על תקינות של ההריון הבא,תהיי רגועה תעשו אהבה,ואת תראי זה יבוא מהר מכפי שאת חושבת הלוואי אמןןןן,מאחלת לך מכל ליבי
  • היי,

גם אני עברתי הפלה טבעית בסוף חודש אוקטובר 2006, מאז ניסינו ללא הצלחה, עד שלפני חודשיים הבנתי שעקב ההפלה נוצרה לי בעייה בביוץ, לכן קבלתי איקוקלימין ועשיתי מעקב זקיקים ובאותו חודש ב"ה נקלטתי.

לא לאבד תקווה!
    תודה לך אלוהים שהגשמת לי את חלום חיי.
  • תודה לכולכן,אתן מדהימות! וגם....הצלחתן לעודד אותי.
  • יעל,
    איך גילית שההפלה גרמה לבעיה בביוץ?
  • הי מותק גם אני עברתי הפלה בתאריך הנוראי שאני לא אשכח לעולם 22.01.07 לעובר שלי היה דופק ולאחר שבוע כבר לא היה וזה היה בשבוע ה8 ואני קיבלתי את זה נורא קשה וגם בעלי אני חשבתי שכול עולמי נחרב ואני אשמה למה שקרא
    עברו כבר 4 חודשים כמעט ואני גם מנסה להיכנס להריון וכול חודש אותו הדבר

• עברתי גרידא בשבוע 6 לפני חצי שנה עכשיו אני בשבוע10 הייתי מאוד בלחץ אבל משום מה בחודש שזה קרה לא חשבתי בכלל על הריון ככה שזה בא בלי לחץ
  • נכון כאשר לא חושבים על זה זה בה בקלות ובעזרת ה' נשמע רק בשורות טובות

• עברתי גרידה ב 15.7.2021 כי לא היה דופק שבועיים לעובר ושיחזר לי המחזור ניסיתי להיכנס להיריון ועדין מנסה עבר חצי שנה מאז או יותר האם אליי לגשת לרופא נשים שוב לבדיקה כי אז אמר לי הרופא שאני פוריה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה