מתי אמור להיווצר חלב? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי כולן
    האם מישהי יודעת באיזה שלב אמור להתחיל להיווצר חלב?
    האם בזמן ההריון? אם כן, באיזה שלב?
    אני בשבוע 35 ועוד אין רמז לכלום זה אמור להדאיג אותי?
    תודה
    יעל
4 תגובות
עמוד 1
  • הי,

אין לך מה לדאוג, החלב בד"כ נוצר כמה ימים לאחר הלידה. חשוב לתת לתינוק לינוק גם אם יש מעט חלב כדי להגביר את הייצור.
    אני ממליצה לך בחום לקחת יועצת הנקה כשיגיע הזמן, אני לא הצלחתי להניק בלי העזרה שלה והיום אני מניקה הנקה מלאה.

מיטל

• הכולוסטרום נוצר כבר בשבוע 19-20 להריון.
    לא תמיד נשים חוות הפרשה כך שממש אין מה לדאוג אלא, להמתין בסבלנות ללידה שתהיה בשעה טובה.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • הי,

אין לך מה לדאוג, החלב בד"כ נוצר כמה ימים לאחר הלידה. חשוב לתת לתינוק לינוק גם אם יש מעט חלב כדי להגביר את הייצור.
    אני ממליצה לך בחום לקחת יועצת הנקה כשיגיע הזמן, אני לא הצלחתי להניק בלי העזרה שלה והיום אני מניקה הנקה מלאה.

מיטל

ממש אבל ממש לא נכון!
    אני הינקתי מיד אחרי הלידה, עוד בחדר לידה ולפני הוצאת השליה
    החלב נוצר לקראת הסוף השליש האחרון ובסמוך ללידה
  • אם יוצא לי קצת חלב עוד לפני לידה - שבוע 34? הגיוני? מרמז על קירבת זמן לידה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה